Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Засєда Юрій Ігорович

Доктор медичних наук
31рік досвіду
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п

Перевірені відгуки про лікаря 1069 відгуків

Олександр 05 Жовтень 2023
Микола 05 Жовтень 2023
Дмитро 27 Вересень 2023
Досить гідно провів консультацію, відповів на мої питання. Залишився задоволеним.
Богдан 27 Вересень 2023
Все було добре, гарний лікар, вислухав мене, надав поради, виписав ліки, зміг мені допомогти. Залишився повністю задоволеним.
Антон 25 Вересень 2023
Игор 25 Вересень 2023
Направлено до клініки
Микита 18 Вересень 2023
Це просто жах якийсь, а не клініка! Люди, перед записом в цю "клініку" почитайте відгуки саме про заклад, бо відгуки на самого лікаря проплачені. Про заклад. Він зовсім НЕ схожий на медичний, старі пошарпані дивани наче зі смітника, спермограму вам запропонують здати в службовому приміщенні(!), а у двох сусідніх кімнатах беруть кров, а через 5 хвилин роблять ректальні процедури?? Просто почитайте відгуки про клініку і ви зрозумієте що вас тут ніхто лікувати не збирається, протокол один для всіх. Про лікаря. Дякуючи Богу ми другий раз прийшли забрати гроші за ще не зроблений доплер за консультацію лікаря, якої не було. Він не подивився ані мого чоловіка (взагалі не було огляду), ані протокол попереднього обстеження і лікування. "Консультація" тривала до 10 хвилин і за це заплатили купу грошей. Далі він назначив обстеження, тут теж цікаво) Ваші аналізи НЕ поїдуть в Ділу, Сінево чи якусь іншу надійну лабораторію, вони поїдуть в "ДНК лабораторія" про яку я особисто не чула. Але найцікавіше те що клініка накрутить собі ще десь 35% на вартості ваших аналізів. Чоловік здав аналізи на велику суму, по прайсу в цій лабораторії вони на багато вийшли 6 дешевше, а всі ми знаємо що між клініками та лабораторіями особливі домовленості по цінам. Гроші за консультацію і доплер віддали без скандалів, про аналізи я вже не згадувала. Дуже НЕ рекомендую цю "клініку" і сподіваюся що поділившись своїм досвідом врятую хоч комусь нервові клітини та гроші.
Петро 13 Вересень 2023
Візитом залишився задоволеним.