Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua

Засєда Юрій Ігорович

Доктор медичних наук
31рік досвіду
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п
  • У 1994 р. взяв участь в створенні клініки «Чоловіче здоров'я».
  • Автор 58 наукових публікацій у вітчизняних і зарубіжних медичних науково-практичних журналах.
  • Учасник і доповідач на 34 українських і міжнародних медичних конференціях.
  • Співавтор унікальної методики консервативного лікування гіперплазії простати (аденоми) за допомогою сучасної високотехнологічної фізіотерапії та препарату «Простахіт».
  • Автор 12 патентів на винахід, зокрема електровакуум-лазерна стимуляція кавернозних тіл статевого члена в лікуванні порушень ерекції, фонофорез спеціальних лікарських композицій в простату для лікування складних випадків хронічного простатиту, комбінована методика корекції передчасного сім'явиверження.
  • Шеф-редактор науково-практичного медичного журналу «Чоловіче здоров'я, гендерна та психосоматична медицина».
  • Сертифікований консультант Метаболік Баланс (Німеччина) в Україні.

Освіта

• 1985 г. – Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, г. Киев.

Участь в асоціаціях

• дійсний член Європейського товариства сексуальної медицини, міжнародного товариства «Чоловіче здоров'я»;
  • член Асоціації сексопатологів і андрологів України;
  • член Української міжнародної асоціації андрології;
  • президент Українського міждисциплінарного товариства «Чоловіче здоров'я та Гендер»;
  • віце-президент Національної ліги психотерапії, психосоматики та медичної психології України.

Виконувані процедури

• апаратний пневмовібромасаж;
  • інфрачервоний ректальний лазер;
  • фонофорез лікарських сумішей безпосередньо в простату;
  • гідро і лазер-ЛОД терапія для відновлення ерекції, тривалості статевого акту і лібідо;
  • процедура інсемінації спермою чоловіка або донора.

Перевірені відгуки про лікаря

1069 Відгуки
Артем 16 Квітень 2024
Прийом у лікаря мене цілком влаштував, дякую.
Владислав 15 Квітень 2024
Направлено до клініки
Артем 11 Квітень 2024
Лікар призначив процедуру яка зовсім мені не підходить для вирішення моєї проблеми, це визнали інші лікарі. Для мене дуже дивно що лікар призначив цю процедуру.
Анонім 10 Квітень 2024
Лікар досвідчений, я задоволений прийомом, дякую.
Владислав 09 Квітень 2024
Прийом пройшов добре, лікар досвідчений, дякую.