Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Консультація від900 грн
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п
Відгуків
Про лікаря
  • У 1994 р. взяв участь в створенні клініки «Чоловіче здоров'я».
  • Автор 58 наукових публікацій у вітчизняних і зарубіжних медичних науково-практичних журналах.
  • Учасник і доповідач на 34 українських і міжнародних медичних конференціях.
  • Співавтор унікальної методики консервативного лікування гіперплазії простати (аденоми) за допомогою сучасної високотехнологічної фізіотерапії та препарату «Простахіт».
  • Автор 12 патентів на винахід, зокрема електровакуум-лазерна стимуляція кавернозних тіл статевого члена в лікуванні порушень ерекції, фонофорез спеціальних лікарських композицій в простату для лікування складних випадків хронічного простатиту, комбінована методика корекції передчасного сім'явиверження.
  • Шеф-редактор науково-практичного медичного журналу «Чоловіче здоров'я, гендерна та психосоматична медицина».
  • Сертифікований консультант Метаболік Баланс (Німеччина) в Україні.
Освіта
  • 1985 г. – Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, г. Киев.
Участь в асоціаціях
  • дійсний член Європейського товариства сексуальної медицини, міжнародного товариства «Чоловіче здоров'я»;
  • член Асоціації сексопатологів і андрологів України;
  • член Української міжнародної асоціації андрології;
  • президент Українського міждисциплінарного товариства «Чоловіче здоров'я та Гендер»;
  • віце-президент Національної ліги психотерапії, психосоматики та медичної психології України.
Послуги
  • апаратний пневмовібромасаж;
  • інфрачервоний ректальний лазер;
  • фонофорез лікарських сумішей безпосередньо в простату;
  • гідро і лазер-ЛОД терапія для відновлення ерекції, тривалості статевого акту і лібідо;
  • процедура інсемінації спермою чоловіка або донора.

Статті лікаря