Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Засєда Юрій Ігорович

Доктор медичних наук
31год опыта
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п

Перевірені відгуки про лікаря 1069 відгуків

Артем 16 Квітень 2024
Прийом у лікаря мене цілком влаштував, дякую.
Владислав 15 Квітень 2024
Артем 11 Квітень 2024
Лікар призначив процедуру яка зовсім мені не підходить для вирішення моєї проблеми, це визнали інші лікарі. Для мене дуже дивно що лікар призначив цю процедуру.
Анонім 10 Квітень 2024
Лікар досвідчений, я задоволений прийомом, дякую.
Владислав 09 Квітень 2024
Прийом пройшов добре, лікар досвідчений, дякую.
Леонід 08 Квітень 2024
Когда я пришел к доктору на визит. Доктор взял с меня не маленькую суму и по итоге мне ничего не сказал, а только назначил анализы и все. Не рекомендую
Олександр 03 Квітень 2024
Ярослав 15 Березень 2024
Владислав 14 Березень 2024
Візит пройшов дуже швидко за пару хвилин, здається що лікар не дуже вдався в суть питання
Павло 11 Березень 2024
Дуже гарний спеціаліст