Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Засєда Юрій Ігорович

Доктор медичних наук
31рік досвіду
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п

Перевірені відгуки про лікаря 1069 відгуків

Захар 01 Листопад 2023
Все було добре. Дякую!
Іван 01 Листопад 2023
Ярослав 27 Жовтень 2023
Александр 27 Жовтень 2023
Николай 26 Жовтень 2023
Специалист своего дела, говорит четко и по делу, сначала делает анализы, потом назначает лечение. Я остался доволен визитом.
Направлено до клініки
Александер 18 Жовтень 2023
Доктор в первую очередь смотрел свойство препаратов в интернете какое действие и как они работают. Хотел назначить сделать ненужные процедуры которые я до этого делал и она не дала никакого эффекта. В итоге я доктору на консультации сказал что эта процедура не помогла, но все ровно назначил сделать повторно процедуру. Я считаю что доктор не полностью вникал в суть проблему с которой я обращался. Моя проблема не простая и таким методом который  он предлагал не решить.
Олексій 18 Жовтень 2023
Богдан 16 Жовтень 2023
Дуже приємний в спілкуванні, доступно все пояснив, розписав лікування, все добре
Сергій 09 Жовтень 2023
Микола 09 Жовтень 2023
Все було добре. Я спілкувався з лікарем і з УЗД спеціалістом, враження гарні, я отримав відповіді на всі питання і план лікування