Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Засєда Юрій Ігорович

Доктор медичних наук
31рік досвіду
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п

Перевірені відгуки про лікаря 1070 відгуків

Антон 18 Грудень 2023
Лікар дуже швидко зрозумів що потрібно, назначив лікування, до лікаря можна завжди звертатися, онлайн консультацією задоволені
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Андрій 14 Грудень 2023
Олександр 12 Грудень 2023
Знаходжусь в процесі лікування, але перше враження, лікар мені сподобався, гарний підхід до проблеми, дуже уважний, все було чудово
Дмитрий 11 Грудень 2023
Все добре пройшло, як для першого візиту. Наразі продовжую лікування, зараз ще складно щось сказати точно про роботу лікаря.
Анонімно 11 Грудень 2023
Все добре, все нормально пройшло.
Михайло 05 Грудень 2023
В загальному цей лікар найкращий, від усіх попередніх лікарів у яких я був. По рівню його зацікавленості допомогти, лікар повністю мене влаштував.
Андрій 24 Листопад 2023
Супер специалист, мастер своего дела
Направлено до клініки
Тимур 16 Листопад 2023
Консультация ни о чем. Очень быстро, скупо, назначил анализы в его же клинике и продал какой то свой же БАД. Ничего мне этот доктор полезного не дал, общие слова и рекомендации очевидные.
Дмитро 10 Листопад 2023
Лікар був уважний, вислухав мене
Сергей 08 Листопад 2023
Дуже задоволений візитом до лікаря. Гарний лікар, відповів на всі запитання.