Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Засєда Юрій Ігорович

Доктор медичних наук
31рік досвіду
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п

Перевірені відгуки про лікаря 1069 відгуків

Сергій 25 Січень 2024
Сподобався візит. Все було добре.
Ігор 23 Січень 2024
Лікар здавався комерційним. Мене занепокоїло кількість препаратів та підхід до клієнта, я не був оглянутий лікарем. Я вирішив змінити на іншу клініку.
Анатолій 22 Січень 2024
Сподобалась консультація. Нормально все пройшло.
Олександр 17 Січень 2024
15 Січень 2024
Категорично не рекомендую! "Лікар" сказав заплатити великі гроші за ліки, які прописав, та скинути гроші йому на особисту карту. Обіцяв, що ліки будуть через кілька днів, потрібно буде заїхати забрати. Чекав на них більше двох неділь, дзвонив у лікарню, казали, що ліки так і не прийшли. Коли все ж таки дочекався, у лікарні мені дали ОБЛІПІХОВІ СВІЧКИ і все!!! За що було сплачено величезну суму? Також "лікар" постійно на прийомі впарював непотрібні бади та процедури. Чому у лікаря досі такий високий рейтинг???
Євгеній 11 Січень 2024
Нормально пройшла консультація. Нормальний лікар.
Сергій 10 Січень 2024
Накрученные отзывы.
Сергій 10 Січень 2024
Сподобався професійний підхід та те, що лікар користується сучасними приладами.
Анонімно 02 Січень 2024
Все добре пройшло.
Антон 18 Грудень 2023
Лікар дуже швидко зрозумів що потрібно, назначив лікування, до лікаря можна завжди звертатися, онлайн консультацією задоволені