Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, Уролог Засєда Юрій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Засєда Юрій Ігорович

Доктор медичних наук
31рік досвіду
Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії. Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, чоловічого клімаксу і безпліддя, зниження лібідо, надмірної ваги, діабету 2 типу, передчасного старіння чоловіків. Є співавтором унікальної методики комплексного лікування аденоми простати, простатиту з використанням п

Перевірені відгуки про лікаря 1069 відгуків

Микола 05 Березень 2024
Гарні враження, лікар все чітко пояснив, професійно
Олег 27 Лютий 2024
Оцінюю свій візит до лікаря на п'ятірку, мене все влаштувало, дякую.
Олексій 27 Лютий 2024
Цілком задоволений прийомом, отримав професійні рекомендації по моїй проблемі, зауважень не маю.
Олександр 19 Лютий 2024
Задоволений, гарна консультація, лікар достатньо досвідчений, все мені пояснив, порадив, дякую.
Сергій 13 Лютий 2024
На прийомі мене все влаштувало, лікар досвідчений, компетентний, дякую.
Направлено до клініки
Юлія 09 Лютий 2024
Лікар некомпетентний від слова зовсім.
Сергій 06 Лютий 2024
Станіслав 05 Лютий 2024
Дуже задоволений лікарем, чудовий фахівець та приємний в спілкуванні, тільки позитивні враження від прийому, дякую.
Анонім 05 Лютий 2024
Лікар досвідчений, кваліфікований, я задоволений візитом, дякую.
Назарій 25 Січень 2024
Лікар грамотний, з високим рівнем професіоналізму, консультація мені сподобалася, дякую.