Лікар Невролог, Психіатр, Епілептолог Винник Юрій Михайлович на Doc.ua

Винник Юрій Михайлович

Доктор є фахівцем в області неврології і психіатрії, епілептології з великим досвідом роботи. Займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань нервової системи: органічної патології головного мозку (судинного, токсичного, травматичного, інфекційного походження), пухлинних процесів головного мозку, інсультів і їх наслідків, епілепсії, гіперкінезів, тиків, енурезу
  • Більше 2-х років пропрацював в КМКПНЛ №1 в Центрі «Епілепсія» лікарем психіатром-епілептологом
  • Автор 5 наукових статей з вивчення епілепсії

Освіта

• Киевский национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, специальность - «Лечебное дело», Киев (2008)
  • Киевская медицинская академия последипломного образования им. Шупика, интернатура по специальности «Психиатрия» (2010)

Курси

• Курси тематичного удосконалення з комп'ютерної електроенцефалографії, Таган-Рог (2010)
  • Курси тематичного удосконалення  з комп'ютерної електроенцефалографії, Науково-дослідний Інститут нейрохірургії(2010)
  • Переатестація за фахом «неврологія», Київська медична академія післядипломної освіти ім. Шупика (2012)

Участь в асоціаціях

Українська протиепілептична ліга

Виконувані процедури

• Проведення комп'ютерної електроенцефалографії
  • Діагностика пароксизмальної (епілептиформної) активності головного мозку
  • Діагностика і лікування органічної патології головного мозку (судинного, токсичного, травматичного, інфекційного походження)
  • Діагностика і лікування мозкових інсультів та їх наслідків
  • Виявлення та лікування причин непритомності, синкопальних станів, вегетативних кризів

Перевірені відгуки про лікаря

167 Відгуки
Юлія 15 Квітень 2024
Візит пройшов нормально. Лікар надав професійну консультацію, відповів на усі наші запитання.
Вадим 06 Квітень 2024
На візиті все цілком влаштувало. Лікар доволі компетентний спеціаліст. Дуже відповідально ставиться до своєї роботи.
Анна 20 Березень 2024
Нам дуже сподобався лікар. Візит пройшов чудово. Лікар прекрасний, професійний спеціаліст.
Денис 19 Березень 2024
Все було добре.Візит пройшов чудово.
Гліб 08 Березень 2024
Дуже сподобалося відношення зі сторони лікаря до пацієнта. Все чудово пройшло. Нас все влаштувало.