Лікар Нефролог Калантаренко Юрій Валентинович на Doc.ua

Відгуки про Калантаренко Юрій Валентинович

Висококваліфікований лікар в області нефрології. Займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань, таких як: цистит, пієлонефрит, гломерулонефрит, сечокам'яна хвороба, ниркова недостатність і інші патології нирок.

Перевірені відгуки про лікаря 179 відгуків

Альона 06 Квітень 2024
Сподобався візит, лікар непоганий спеціаліст.
Катерина 06 Квітень 2024
Дуже сподобалася консультація у цього спеціаліста. Все відбулося чудово.
Назар 20 Березень 2024
На мою думку, лікар хороший спеціаліст, онлайн консультація сподобалася
Дмитро 16 Березень 2024
Прийом сподобався
Ганна 16 Березень 2024
Чудовий лікар, досить хороший спеціаліст. Досить  гарний лікар. Все пройшло добре
Віталій 09 Березень 2024
Сподобалась компетенція лікаря.
Ігор 02 Березень 2024
Прийом в цілому задовольнив мої очікування, лікар надав рекомендації, сподіваюся на позитивний результат, дякую.
Направлено до клініки
Тамара 21 Лютий 2024
Не сподобалась формулювання діагнозу, його консультація була для мене марна та поверхня. Витрачені кошти були не за що.
Юрій 14 Лютий 2024
Мене дуже приємно вразила професійність цього лікаря. Лікар чітко вказав на що потрібно звернути увагу, що сама потрібно перездати на рахунок аналізів. Все розповів доступно, а головне все правильно. Він зразу виявив іншу причину, ніж ту з якою я звернувся до нього. Це все аргументував дуже професійно, що саме головне я можу цій людині довіряти та можу рекомендувати. Юрій Валентинович насправді дуже об'єктивний лікар, надав  правильну консультацію, дуже людяний. Я дуже приємно вражений.
Тетяна 14 Лютий 2024
Все супер пройшло. Візит мені сподобався. Лікар уважний, чітко все пояснив, все мене влаштувало.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right