Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Яловенко Катерина Олексіївна на Doc.ua

Яловенко Катерина Олексіївна

Кваліфікований акушер-гінеколог і гінеколог-ендокринолог Клініки Вихідного Дня, фахівець з питань жіночого здоров'я і репродуктивної медицини. Лікар більше 10 років працює у сфері гінекології та знає, як допомогти при найскладніших ситуаціях і захворюваннях жіночої репродуктивної системи. Катерина Олексіївна консультує з питань, пов'язаних з настанням менопаузи, надає компетентну консультацію з планування вагітності і лікування гінекологічних захворювань
  • Крім медичної практики регулярно підвищує кваліфікацію, освоюючи нові методики лікування хвороб жіночої репродуктивної сфери. Доктор володіє методиками гомеопатичного лікування, Су-Джок терапії
  • Знання іноземної мови дозволяє лікарю бути в курсі останніх наукових досягнень і розробок в області акушерства та гінекології, тим самим пропонуючи пацієнткам найбільш ефективні і безпечні методики лікування
  • Спеціаліст відрізняється особливим підходом до кожної пацієнтки, незалежно від віку. Вона проводить консультації як для самих маленьких пацієнток (проводить огляди новонароджених дівчаток), так і жінок репродуктивного або похилого віку. Візитна картка Катерини Олексіївни це професіоналізм і багаторічний досвід. Лікар спеціалізується на питаннях планування вагітності, корекції стану жінок при безплідді
  • Катерина Олексіївна бере участь в конференціях з онкогінекології, до неї звертаються пацієнтки з патологіями шийки матки, вони успішно проходять лікування і відновлюють здоров'я

Освіта

• Запорізький державний медичний університет (2007)
  • Інтернатура на базі 5-го пологового будинку, Запоріжжя (2010)
  • Кваліфікація лікаря-спеціаліста за фахом «Акушерство і гінекологія» (2010)
  • Клінічна ординатура на базі 5 пологового будинку, Запоріжжя (2011)

Курси

• Су-Джок терапія і сертифіковані курси по даному напрямку (2002)
  • Школа-семінар «Актуальні питання дитячої гінекології» (2008)
  • Курс антигомотоксичної, дренажної та нозодной терапії (2009)
  • Школа-семінар з питань дитячої гінекології (2009)
  • Курси тематичного удосконалення (2016)
  • Медична конференція «Урологія: проблематика, підходи, рішення» (2017)
  • Науково-практичний семінар «Репродуктивне здоров'я жінки 40+» (2018)
  • Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров'я» (2019)
  • Третя українська професійна школа з гінекологічної та репродуктивної ендокринології (2021)
  • Науковий семінар «Кістозні новоутворення яєчників» (2021)
  • Науково-практичний сертифікат «Ендометрит і безпліддя: два погляди на одну проблему» (2021)
  • Семінар «Особливі ситуації у кольпоскопії: метаплазія, репарація, атрофія, запалення» (2021)
  • Освітній проект «Академія цервікології: from A to Z» (2021)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Кольпоскопія
  • Огляд, забір аналізів
  • Розробка схеми лікування

Катерина Олексіївна допоможе вам, якщо:

• ви маєте намір планувати вагітність і хочете обстежитися перед цією важливою подією;
  • ви хочете, щоб лікар оглянув вашу новонароджену дочку на предмет правильного розвитку статевих органів;
  • вам необхідно підібрати гормональну терапію або лікування в період менопаузи або в зв'язку з різними захворюваннями;
  • ви хочете пройти ультразвукове обстеження під час вагітності або в рамках планового огляду;
  • вам необхідний плановий огляд з метою контролю стану вашого жіночого здоров'я.

Перевірені відгуки про лікаря

484 Відгуки
Альона 16 Квітень 2024
Дуже сподобався лікар, було дуже хороше відношення зі сторони лікаря до пацієнтів. Видно що лікар насправді досвідчений фахівець, який добре знає свою справу.
Аліна 11 Квітень 2024
Сподобалось відношення лікаря до моєї проблеми.
Анна 04 Квітень 2024
Уважна та професійна лікарка.
Людмила 04 Квітень 2024
Дуже сподобався візит. Лікар дуже хороша, приємна у спілкуванні людина і як фахівець лікар дуже кваліфікований спеціаліст. Я повністю задоволена візитом і самим спеціалістом.
Елаїза 03 Квітень 2024
Лікарка чудова, все пройшло комфортно та на гідному рівні, дякую.