Лікар Гастроентеролог, Гепатолог, Хірург Чорномиз Віталій Дмитрович на Doc.ua

Чорномиз Віталій Дмитрович

Заслужений лікар України, керівник клініки. Займається лікуванням хвороб печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту; спеціалізується на усуненні інтоксикацій. Має патентні винаходи.

Віталій Дмитрович є доцентом кафедри хірургічних хвороб і завідувачем відділення гепатології Київського медичного університету УАНМ.

Доктор Чорномиз керує клінічною групою, яка спеціалізується на створенні систем підтримки функцій печінки при таких захворюваннях, як печінкова недостатність і цироз, саме він розробив модель штучної печінки "ЕКІПАЖ" і ентеросорбенту Сорбовіт-К.

Спеціаліст є автором 8-ми патентів, 25-ти наукових публікацій, 18-ти раціоналізаторських пропозицій, 3-х методичних рекомендацій та 1-ї монографії.

Участь в асоціаціях

• Міжнародна асоціація хірургів-гепатологів;
  • Міжнародна асоціація фахівців з еферентної терапії;
  • Міжнародна асоціація гастроентерологів та товариства з вивчення захворювань печінки;
  • Європейська асоціація штучних органів.

Виконувані процедури

• гемооксигенація.

Перевірені відгуки про лікаря

203 Відгуки
Олена 10 Квітень 2024
Отличный доктор, прием на высшем уровне
Олександр 09 Квітень 2024
Візит пройшов супер. Мені дуже сподобався лікар, було все доволі добре та чудово.Лікар відповів на усі мої запитання, надав хороші, адекватні рекомендації. Загалом візитом я залишився задоволений.
Світлана 13 Березень 2024
Візит пройшов добре. Лікар дуже уважний, кваліфікований спеціаліст. Добре відноситься до пацієнтів, все досить добре пройшло. Лікар  виписав лікування,  лікуюся. Наразі я усім повністю задоволена.
Лариса 13 Березень 2024
Ірина 28 Лютий 2024
Онлайн консультація пройшла задовільнено, уважно вислухав, відповів на усі запитання. Отримала усе, що хотіла.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит