Лікар Стоматолог Стулікова Вікторія Сергіївна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Діти
Вікторія Сергіївна досягла великих успіхів у високохудожній естетичній реставрації бічних і фронтальних зубів. Проводить лікування під наркозом дітей і дорослих. Високохудожній стоматолог реставратор зубів будь-якого ступеня руйнування, ендодонтист, загальний терапевт стоматолог. Відновлює дефект відсутності одного зуба без протезування коронками. Дитячий стоматолог
ПРАЙМ, відділення стоматології №1
График работы: с 8:00 до 15:00, с 15:00 до 21:00, включая выходные
ул. Предславинская, 34на карті
Печерськийм. Палац Україна
Профессиональное отбеливание зубов
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
71 Відгуки
Артур 05 Травень 2020
Врач сказала не компетентна в этом вопросе.
Альона 14 Квітень 2020
Я заплатила велику суму за візит. Мене попередньо ніхто не попередив. яка вартість тих процедур, які мені будуть проводитися.Я дуже незадоволена таким підходом.Лікар сподобався, з комфортом все добре, обслуговування нормально.Але мені провели деякі маніпуляції, вартість яких не була озвучена.На руки не видали ні чеку нічого.До лікаря претензій не має, а підхід клініки не сподобався.Після обслуговування ви можете заплатити не малу суму коштів.
Антон 08 Квітень 2020
Мені лікар дуже сподобалась, вона була компетентна і уважна. В мене був екстренний випадок, дуже розболівся зуб. Лікар розібралася в проблемі, усунула гострий біль, та зробила все швидко й безболісно. З стоматологами я не на ти, але цим візитом був приємно вражений, на 5+. Всім рекомендую, прийняла вчасно, всіх заходів безпеки дотримувались, дуже вдячний.
орест 03 Квітень 2020
Дуже уважно ставилась, пояснила на всі питання. Все позитивно .
Александр 27 Січень 2020
До этого, я был в другой клинике, по поводу зубов мудрости, там было все печально, небрежно провели осмотр и было назначено удаление. А в этой клинике очень тщательно провели осмотр и сказали, что удаление необязательное и есть варианты.
Тимофей 04 Березень 2019
Доктор Виктория Сергеевна понравилась, компетентный специалист и прекрасный стоматолог, нашла подход к моему ребёнку. Консультацией и осмотром доктора остались довольны.
Богдан 02 Лютий 2019
Доктор очень внимательная к ребенку, мне всё очень понравилось на приеме. Нашла подход полечить зубки ребенку. Врач умеет находить подход к маленьким детям. Я довольна.
Анна 15 Жовтень 2018
Все було прекрасно.
Богдан 08 Вересень 2018
Просто зубная фея. Так заговорила ребенку зубы, что малой не заметил, как ему полечили зубик. Все в игровой форме. Очень довольны визитом. Даже не ожидала, что моего нехочуху и трусишку смогут так легко уговорить. Будем ходить еще.
Светлана 14 Серпень 2018
Хороший доктор, я довольна приемом. Спасибо.
chevron_left 1 2 3
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ