Лікар Стоматолог Стулікова Вікторія Сергіївна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Діти
Вікторія Сергіївна досягла великих успіхів у високохудожній естетичній реставрації бічних і фронтальних зубів. Проводить лікування під наркозом дітей і дорослих. Високохудожній стоматолог реставратор зубів будь-якого ступеня руйнування, ендодонтист, загальний терапевт стоматолог. Відновлює дефект відсутності одного зуба без протезування коронками. Дитячий стоматолог
ПРАЙМ, відділення стоматології №1
График работы: с 8:00 до 15:00, с 15:00 до 21:00, включая выходные
ул. Предславинская, 34на карті
Печерськийм. Палац Україна
Профессиональное отбеливание зубов
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Неодноразово брала участь в практичних курсах, конференціях, семінарах в Україні, Росії

Освіта

• Медицинский университет им. М. Горького, стоматологический факультет (2007)
  • Медицинский университет им. М. Горького, интернатура (2009)
  • Клиническая ординатура на кафедре стоматологии детского возраста в Донецком национальном медицинском университете им. М. Горького (2011)

Курси

• «Сучасний підхід до естетичної реставрації зубів бічної груп», «Прогнозування успішності естетичних реставрацій фронтальної ділянки» (2008)
  • «Сучасні методи лікування карієсу та його ускладнень у дітей» Стоматологічний навчальний центр «Фенестра» (2009)
  • «Прямі композитні реставрації фронтальної групи зубів. композитні вініри»;2009
  • «Психологічний підхід до дитини в стоматології». «Методики впливу в залежності від статусу». «Техніка анестезії, седації, наркозу» (2010)
  • «Сучасні концепції ендодонтичного лікування молочних і молодих постійних зубів» (2010)
  • «Світ адгезивних технологій: Адгезивні системи–сьогодення і майбутнє. Огляд адгезивних систем IV, V, VI, VII поколінь (2010)
  • «Відбілювання зубів: міфи і реальність». «Профілактика в стоматології» 8 академічних годин. Стоматологічний науково– клінічний центр «Стаміл» (2011)
  • Restorative hands-on training «Creating aesthetic and functional restoration of posterior teeth» (2011)
  • «Основи передачі кольору в естетичних реставраціях» SHOFU DENTAL GMBH (2011)
  • «Холістичний підхід в реабілітації стоматологічних пацієнтів» науково-практичний семінар (2012)
  • «Сучасні методи лікування карієсу зубів у дітей» Організатор ООО «Денко -Україна» (2012)
  • Restorative hands-on training «Creating aesthetic restoration of anterior teeth» (2012)
  • «Професійна гігієна – невід’ємна складова стоматологічної практики» (2013)
  • «Нова концепція ведення дитячої стоматології на дитячому прийомі» (2013)
  • Науково-практична конференція осередку Асоціації стоматологів України «Сучасні методи профілактики, діагностики та лікування в стоматології дитячого віку» (2013)
  • New achievements for successful endodontic (2014)
  • Endodontic Hands-on «From Endodontics to Restoration» (2014)
  • «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології» (2014)
  • Участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології» (2014)
  • «Проблеми вторинної ендодонтії» (2016)
  • «Вектор-терапія в стоматології» (2016)
  • «Художня реставрація. Реконструкція лінії посмішки» (2016)
  • «Реставрація зубів зі стиранням» (2017)
  • «Вирішення проблем в прямій реставрації» (2017)
  • «Оновлена концепція ENDO 2018» (2018)
  • «Терапія. Цифрова стоматологія. протезування» (2018)
  • «Невідкладні стани в стоматології» (2018)
  • «Одношарова і багатошарова техніки прямої реставрації. Як зробити правильний вибір?» (2018)

Участь в асоціаціях

• Учасник Української асоціації практичної і дитячої стоматології

Виконувані процедури

• Лікування зубів уві сні
  • Апаратна ультразвукова чистка (Кавітрон, Профіфлекс, ультразвук)
  • Відбілювання зубів (всі методики)
  • Пломбування, реставрація зуба
  • Реставрація зубів при патологічній стертості
  • Пломбування кореневих каналів і підготовка зубів до протезування
  • Ведення пацієнтів на підготовчому етапі перед протезуванням
  • Розшифровка рентгенограм
  • Лікування карієсу без свердління - природна імплантація емалі
  • Шинування зубів
  • Лікування пародонтиту: вектор-терапія, закритий
  • Кюретаж, плазмоліфтінг
  • Лікування запальних процесів
  • Стоматологічна профілактика
  • Лікування захворювань зубів і ясен
  • Герметизація фісур
  • Видалення молочних зубів
  • Сріблення зубів
  • Лікування зубів з несформованими коренями
  • Лікування зубів після травми
  • Протезування молочних зубів

Перевірені відгуки про лікаря

71 Відгуки
Артур 05 Травень 2020
Врач сказала не компетентна в этом вопросе.
Альона 14 Квітень 2020
Я заплатила велику суму за візит. Мене попередньо ніхто не попередив. яка вартість тих процедур, які мені будуть проводитися.Я дуже незадоволена таким підходом.Лікар сподобався, з комфортом все добре, обслуговування нормально.Але мені провели деякі маніпуляції, вартість яких не була озвучена.На руки не видали ні чеку нічого.До лікаря претензій не має, а підхід клініки не сподобався.Після обслуговування ви можете заплатити не малу суму коштів.
Антон 08 Квітень 2020
Мені лікар дуже сподобалась, вона була компетентна і уважна. В мене був екстренний випадок, дуже розболівся зуб. Лікар розібралася в проблемі, усунула гострий біль, та зробила все швидко й безболісно. З стоматологами я не на ти, але цим візитом був приємно вражений, на 5+. Всім рекомендую, прийняла вчасно, всіх заходів безпеки дотримувались, дуже вдячний.
орест 03 Квітень 2020
Дуже уважно ставилась, пояснила на всі питання. Все позитивно .
Александр 27 Січень 2020
До этого, я был в другой клинике, по поводу зубов мудрости, там было все печально, небрежно провели осмотр и было назначено удаление. А в этой клинике очень тщательно провели осмотр и сказали, что удаление необязательное и есть варианты.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ