Лікар Офтальмолог Лагода Вікторія Юріївна на Doc.ua

Лагода Вікторія Юріївна

Лікар вищої категорії
23 років досвіду
Дорослі
Офтальмолог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні блефариту, катаракти, глаукоми, кератиту, халязіона, кон'юнктивіту, ячменю та ін. Виконує промивання слізних ходів, видаляє чужорідні тіла з рогівки і кон'юнктиви, проводить масаж мейбомієвих залоз
Віва на м. Шулявська
ул. Вадима Гетьмана, 1 вна карті
Солом'янськийм. Шулявська
Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській
ул. Большая Васильковская, 54 Бна карті
Голосіївськийм. Палац Спорту
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 11 Серпень Пт 12 Серпень Сб 13 Серпень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Автор 15 наукових статей і публікацій

Освіта

• Донецкий национальный медицинский университет имени М. Горького, специальность «Лечебное дело» (1996)
  • Донецкий национальный медицинский университет имени М. Горького, интернатура по специальности «Офтальмология» (1998)

Курси

• Тематичні курси «Невідкладні стани в офтальмології», Донецький Державний медичний університет (2001)
  • Тематичні курси «Аномалії рефракції і лазерні методи хірургічної та консервативної корекції», Донецький Державний медичний університет (2005)
  • Тематичні курси «Мікрохірургія ока», Донецький Державний медичний університет (2007)
  • Тематичні курси «Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика методом факоемульсифікації», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2007)
  • Тематичні курси «Порушення органів зору», Донецький Державний медичний університет (2012)

Участь в асоціаціях

• Кератит
  • Далекозорість (Гіперметропія)
  • Короткозорість (міопія)

Виконувані процедури

• Скринінг і моніторинг пацієнтів з різними захворюваннями очей
  • Проведення офтальмоскопії, візометрії, біомікроскопії, пневмотонометрії
  • Проведення оптичної когерентної томографії
  • Проведення лазерної трабекулопластики за методом Латина

Перевірені відгуки про лікаря

108 Відгуки
Полина 30 Червень 2021
Лікарка виконує свою роботу вправно і з досвідом. Фахівець дуже гарний.
Микола 03 Грудень 2020
Все было быстро, оперативно, профессионально, на высшем уровне!
Карина 26 Жовтень 2020
Была у врача 26.10.2020. Приёмом очень недовольна, просто сдирают деньги ни за что. Было воспаление глаза, поспала в линзе называется, врач сказала, что это не из-за линзы и что нужно обратиться в государственную клинику №8. С воспалённым глазом, которым еле смотрела, час добралась к той больнице, чтобы узнать, что она на карантине. Врач прописала капли, при этом сама сказала, что она не знает что со мной. Один вопрос: Зачем? Наверное, просто чтобы не зря платила. Поехала к нормальному врачу, и, как я и думала, это из-за линзы и всё удачно обошлось. Но нервов с клиникой "Инго" натрепалась конкретно. Деньги не вернули, врач совсем не компетентен, если Вам плохо — ему всё равно, станет еще хуже. Не тратьте своё время и нервы на подобных врачей.
Лилия 22 Вересень 2020
Доктор очень внимательно осмотрела. Мне понравилась.
Татьяна 27 Серпень 2020
Основний час прийму лікар друкувала. Уваги приділила хвилин десять п'ятнадцять. Коли вона дивилась очі. Те що ми були на візиті, що не були на візиті, нічого нового не дізнались. І вона нас вигнала, ви думаєте довго, в мене наступний пацієнт. Не задоволені.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ