Лікар Нефролог Алексєєва  Вікторія  В'ячеславівна на Doc.ua

Відгуки про Алексєєва Вікторія В'ячеславівна

Алексєєва Вікторія В'ячеславівна – нефролог (кандидат медичних наук), терапевт (вища категорія), доцент кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця. Спектр професійної діяльності Вікторії В'ячеславівни включає: консультування пацієнтів з патологією нирок та сечовивідних шляхів, розробка плану обстеження, спостереження та тактики лікування пацієнтів з патологією нирок та сечовивідних шляхів; підбір консервативного лікування та лікування екстракорпоральними методами (гемодіаліз, ізольована ультрафільтрація, плазмаферез/плазмаобмін) згідно з міжнародними стандартами. Також лікар проводить підготовка пацієнта до нирково-замісної терапії (трансплантація нирки, гемодіаліз, перитонеальний діаліз).

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Тетяна 29 Квітень 2024
Мені все сподобалося, лікар уважна, компетентна. Прийом відбувся вчасно, рекомендації лікаря дуже гарні
Євгенія 04 Квітень 2024
Гарна, ввічлива та компетентна лікарка, я задоволена, дякую.
Лілія 22 Березень 2024
Кваліфікована лікарка, вислухала. надала професійна поради, все сподобалося, дякую.
Тетяна 18 Березень 2024
Дуже гарні враження, лікар сподобалася
Ольга 18 Березень 2024
Я отримала розгорнуті відповіді по моєму діагнозу, мене все влаштувала. Задоволена візитом до лікаря
Ольга 11 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Людмила 12 Лютий 2024
Лікар була уважною, надала багато рекомендацій, подивилась аналізи не тільки ті, що щойно зробила, а й старі, порівняла їх. Я залишилась цілком задоволеною.
Ірина 25 Січень 2024
Питань немає ніяких. Мені все сподобалось.
Анна 11 Січень 2024
Мені все сподобалось. Дякую.
Ніна Куненко 04 Січень 2024
Дуже професійний лікар! все пояснила, причини та наслідки, уважно перевірила всі дослідження з 2021 року і симптоми, про все розпитала і призначила лікування, все дуже зрозуміло поспілкувались наче з рідною людиною! Нехай щастить, дуже рекомендуємо!
1 2 3