Лікар Дерматовенеролог Соломчук Віктор Іванович на Doc.ua

Соломчук Віктор Іванович

31рік досвіду
Доктор Соломчук є кваліфікованим дерматовенерологом, фахівцем з корекції статевих інфекцій, патологій репродуктивної системи, безпліддя у чоловіків. Має досвід роботи в системі охорони здоров'я Німеччини. Авторству доктора Соломчук належить безліч статей в засобах масової інформації

Освіта

• Український державний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця, лікувальний факультет, м.Київ 1985-1993
  • Київський державний інститут удосконалення лікарів ім. П.Л. Шупика, кафедра дерматовенерології 1993-1995
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Київ, кафедра управління охороною здоров'я 2007

Курси

• закінчив інтернатуру по спеціальності "Дерматовенерологія" в Київському державному інституті удосконалення лікарів ім. П.Л. Шупика - 1995;
  • проходив стажування в медичних закладах США - 1998-2003;
  • пройшов спеціалізацію за фахом "Організація і управління охороною здоров'я" в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика - 2007;
  • пройшов цикл тематичного удосконалення "Дерматоонкологія в практиці лікаря дерматовенеролога” в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика - 2016;
  • регулярно приймає участь у спеціалізованих семінарах, вебінарах, конференціях, з’їздах.

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів України

Виконувані процедури

• Консультативний приом
  • Забір матеріалу з сечостатевих органів для лабораторної діагностики
  • Інстиляції в уретру
  • Масаж простати
  • УЗД простати
  • УЗД сечового міхура
  • Лікування із застосуванням магніто-лазерного апарату
  • Лікування за допомогою вакуум-лазерного апарату
  • Термотерапія

Перевірені відгуки про лікаря

29 Відгуки
Тимур 22 Квітень 2024
Оцінюю лікаря на найвищій бал, дуже гарний фахівець, я задоволений візитом, дякую.
Давід 26 Грудень 2023
Все чудово пройшло. Лікар все  спокійно пояснив. Задоволений візитом.
Вадим 11 Листопад 2023
Жодних питань до лікаря не маю, все було компетентно та цивільно, все було прекрасно. Залишився повністю задоволений консультацією з лікарем
Лидия 18 Травень 2023
Андрій 15 Грудень 2022