Лікар Мануальный терапевт, Психотерапевт, Невролог, Рефлексотерапевт, Сомнолог, Остеопат Кир'ян Віктор Іванович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Кир'ян Віктор Іванович

Лікар першої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Невролог, психотерапевт, мануальный терапевт, має першу категорію, також займається голковколюванням, йогатерапіэю з метою лікування наслідків ушкоджень і захворювань нервової системи (інфекційно-запальних, травматичних, токсичних), вертеброгенної патології, захворювань периферичної нервової системи та ін. За допомогою екзистенціальної, раціональної і тілесно-орієнтованої психотерапії, коригує невротичні і психоневрологічні розлади.
Природа здоров'я, приватний кабінет Кір'ян В.І.
Неврология - 500 грн., Мануальная терапия - 500 грн., Консультация психотерапевта (диагностика и поиск индивидуальных методов лечения) 60мин - 700 грн. Рефлексотерапия (исследование системы меридианов, пулсодиагностика, подбор методов лечения, без сеанса лечения) 30мин - 350 грн. Психоневрология (использование психических рефлексов в оценке состояния и выборе методов лечения) - 650 грн. Выездная консультация - 1500грн. Выездная консультация- 700 грн. Психотерапия- 700 грн.
ул. Почайнинская, 57/59на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
327 Відгуки
Елена 14 Липень 2021
Лікар достатньо кваліфікований, уважний. Рекомендую
Карнюшина 14 Липень 2021
Чудовий та компетентний лікар.
Игорь 04 Червень 2021
Доктор довольно-таки квалифицированный. Хорошо общается, все четко рассказывает что нужно делать. В чем проблема. И все сразу стало ясно. Я бы рекомендовал его.
Евгений 25 Травень 2021
Врач мне очень понравился, надеюсь что поможет с моей проблемой. Замечаний по приему не было
Богдан 28 Квітень 2021
Мені сподобались послуги, що мені надали й лікар дуже гарно розв'язав моє питання.
Светлана 15 Квітень 2021
Доктор сам открывает дверь, у него нет администратора. У самого руки не особо чистые. Просто провел консультацию, взял  деньги и все. Сказал, что массаж делать не надо. Выписал лечение на листочке. Недовольны!
Константин 12 Лютий 2021
Доктор профессионал своего дела!
Людмила 08 Січень 2021
Прийом сподобався. Лікар уважний, професійний.
Надежда 10 Листопад 2020
У доктора было странное поведение, когда я предложила оплатить на карту. Он легонько намекнул на то, что не будет меня принимать если я дальше буду платить на карту. Нужно наличные. Такие моменты немного смутили.
Оксана 22 Вересень 2020
Все супер, я дуже задоволена прийомом. Буду звертатися до лікаря ще.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу