Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Авер'янов Валерій Валентинович на Doc.ua

Авер'янов Валерій Валентинович

21рік досвіду
Авер'янов Валерій Валентинович — це прогресивний і досвідчений лікар-терапевт, а також фахівець з ультразвукового дослідження (УЗД). Займається діагностикою та лікуванням широкого кола захворювань, в тому числі серцево-судинних патологій, хвороб шлунково-кишкового тракту, ГРВІ та ін.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця та отримав повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа» (2001)
  • Наказом НМАПО ім. П. Л. Шупика при МОЗ України присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціалізацією  «Терапія» і  «Організація і управління охороною здоров'я» (2002)
  • За наказом НМАПО ім. П. Л. Шупика при МОЗ України присвоєно звання лікаря спеціаліста за спеціалізацією  «Ультразвукова діагностика» (2016)

Курси

• Державна наукова установа  «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини»: цикл тематичного удосконалення  «Актуальні питання діагностики та лікування внутрішніх хвороб з позиції доказової медицини» (2016)
  • Державна наукова установа  «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини»: цикл тематичного удосконалення «Неврологія як первинну ланку охорони здоров'я» (2016)

Виконувані процедури

• органів серцево-судинної системи
  • органів дихання
  • органів шлунково-кишкового тракту
  • запальні захворювання ЛОР-органів
  • запальні захворювання нирок та сечовивідних шляхів
  • неврологічні захворювання
  • алергічні захворювання
  • діагностика захворювань щитовидної залози
  • ревматологія та порушення обміну речовин

Перевірені відгуки про лікаря

13 Відгуки
Дарʼя 02 Травень 2024
Добрі враження від лікаря і від самої консультації: як лікар говорить і що говорить. Онлайн консультація сподобалася
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Максим 08 Квітень 2024
Людина - професіонал своєї справи, прийом сподобався
Людмила 08 Квітень 2024
Лікар Авер'янов Валерій Валентинович чудовий спеціаліст , допоміг всій сім'ї в лікуванні пневмонії та віруса Б.
Максим 07 Березень 2024
Лікар хороший, дійсно фаховий, все гарно розповів, прийом сподобався
Олена 06 Березень 2024
Під час онлайн консультації лікар усе пояснив, розказав що та як, надав поради, порекомендував усе, що треба. Залишилась задоволеною.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит