Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Авер'янов Валерій Валентинович на Doc.ua

Відгуки про Авер'янов Валерій Валентинович

21рік досвіду
Авер'янов Валерій Валентинович — це прогресивний і досвідчений лікар-терапевт, а також фахівець з ультразвукового дослідження (УЗД). Займається діагностикою та лікуванням широкого кола захворювань, в тому числі серцево-судинних патологій, хвороб шлунково-кишкового тракту, ГРВІ та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Максим 08 Квітень 2024
Людина - професіонал своєї справи, прийом сподобався
Людмила 08 Квітень 2024
Лікар Авер'янов Валерій Валентинович чудовий спеціаліст , допоміг всій сім'ї в лікуванні пневмонії та віруса Б.
Максим 07 Березень 2024
Лікар хороший, дійсно фаховий, все гарно розповів, прийом сподобався
Олена 06 Березень 2024
Під час онлайн консультації лікар усе пояснив, розказав що та як, надав поради, порекомендував усе, що треба. Залишилась задоволеною.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ілля 03 Січень 2024
Чудовий лікар, відповів на всі питання
Євген 30 Грудень 2023
Наталія 12 Грудень 2023
На мій погляд, лікар - спеціаліст у своїй справі, розбирається, уважно мене вислухав, зробив хороше призначення з лікування, мені стало набагато легше. Лікар дуже коректний, хороший. Планую звернутись до лікаря повторно
Володимир 20 Листопад 2023
Не все от врача зависит, но врач, все что мог, сделал. Прием понравился, доктор пунктуальный, опрятный, культурный, приятный в общении, оптимизм всегда приветствую. Хорошо провел осмотр, послушал, рассказал, на все вопросы ответил. А самое главное, назначения по лекарствам понятно написал, читать можно. Все подробно объяснил по лекарствам, уже закупили, лечимся. Мы довольны
Олена 21 Жовтень 2023
Лікар професіонал, ми залишились у захваті від консультації
Елена 06 Жовтень 2023
Я пришла больная, он внимательно послушал, дал рекомендации. Консультация прошла отлично, сейчас на больничном, лечусь.