Лікар Офтальмолог Туманова Оксана Вікторівна на Doc.ua

Туманова Оксана Вікторівна

Оксана Вікторівна кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії, має 33 роки досвіду в терапії захворювань ока, вродженого і набутого зниження гостроти зору і т.д. Вільно володіє всіма сучасними методиками діагностики та хірургічного лікування патології сітківки, проводить операції на скловидному тілі, лікування і хірургію глаукоми та катаракти з імплантацією штучних кришталиків.

Наукова діяльність:

• Автор понад 70 наукових праць
  • Поглиблено вивчає методи діагностики і лікування патології сітківки і склоподібного тіла, кришталика, глаукоми

Викладацька діяльність:

• Доцент кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України
  • Працює на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика з 1992 року. Педагогічний стаж 26 років

Освіта

• Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця з відзнакою

Участь в асоціаціях

• Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
  • Член Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою
  • Член Асоціації офтальмологів України

Виконувані процедури

• Корекція короткозорості, далекозорості, астигматизму
  • Діагностика і лікування дистрофічних захворювань рогівки і переднього відділу ока
  • Амбулаторне та стаціонарне лікування дистрофічних захворювань рогівки. сітківки і т.д.
  • Амбулаторне лікування запальних захворювань зорового нерва
  • Лікування діабетичних ретинопатій
  • Вільне володіння всіма сучасними методиками діагностики та хірургічного лікування патології сітківки
  • Проводить операції на скловидному тілі
  • Лікування і хірургія глаукоми та катаракти з імплантацією штучних кришталиків

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Олена 26 Лютий 2024
 Мені дуже все сподобалося, як мене гарно приймали. Обстеження теж дуже сподобалося, надали чудові поради. Професійність лікаря теж дуже сподобалася, видно що лікар знає свою справу. Ніяких негативних вражень не залишилося, тільки один позитив. Добре все було, я задоволена.
Віра 17 Січень 2022
Галина 04 Жовтень 2021