Лікар Офтальмолог Туманова Оксана Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Туманова Оксана Вікторівна

Оксана Вікторівна кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії, має 33 роки досвіду в терапії захворювань ока, вродженого і набутого зниження гостроти зору і т.д. Вільно володіє всіма сучасними методиками діагностики та хірургічного лікування патології сітківки, проводить операції на скловидному тілі, лікування і хірургію глаукоми та катаракти з імплантацією штучних кришталиків.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олена 26 Лютий 2024
 Мені дуже все сподобалося, як мене гарно приймали. Обстеження теж дуже сподобалося, надали чудові поради. Професійність лікаря теж дуже сподобалася, видно що лікар знає свою справу. Ніяких негативних вражень не залишилося, тільки один позитив. Добре все було, я задоволена.
Віра 17 Січень 2022
Галина 04 Жовтень 2021
Наталья 02 Серпень 2021
Дуже уважний лікар!
Ирина 28 Червень 2021
Ирина 12 Травень 2021
Візитом до даного лікаря я залишилась дуже задоволена. Оксана Вікторівна дуже доброзичлива, з нею приємно було вести бесіду, не було ніякого напруження, ніби знайомі ми вже досить  довго!
Буданова 10 Травень 2021
Дуже уважна, дуже чуйна, дуже професійна. Лікар ставиться до пацієнтів дуже добре. Лікар вище найкращих похвал