Лікар Невролог Труфанов Євгеній Олександрович на Doc.ua

Труфанов Євгеній Олександрович

Доктор медичних наук
Доктор наук, має значний досвід роботи неврологом в кращих клініках при університетах в Канаді і країнах Європи. Є автором численних публікацій, в тому числі і англомовного підручника з неврології. Євген Олександрович - визнаний фахівець з лікування хвороби Паркінсона і екстрапірамідних хвороб
  • Має понад 100 публікацій у вітчизняних і зарубіжних неврологічних журналах
  • Більше 500 раз виступав з доповідями на конгресах, конференціях, школах неврологів, як в Україні, так і за кордоном (країни Європейського Союзу, США, Канада, Аргентина)
  • Володар десятків грантів від міжнародних неврологічних товариств на навчання за кордоном і участь в міжнародних конгресах і конференціях за кордоном
  • За період з 2005 по 2014 рр. виграв близько 25 грантів і багато разів виступав з доповідями на зарубіжних конгресах і конференціях (Лондон, Калгарі, Відень, Інсбрук, Зальцбург, Дублін, Торонто, Стокгольм, Буенос-Айрес і ін.). Найбільш значущими з них є 14-й, 15-й, 16-й і 18-й міжнародні конгреси через хворобу Паркінсона і екстрапірамідних захворювань. Багаторазово виступав по телебаченню і радіо (тема виступів: «Хвороба Паркінсона»):
    • Державне радіо, програма «Доброго вам здоров'я» (2013)
    • Державне радіо, програма «Тема дня» (2013)
    • Інформаційне агентство Схід Інфо, прес-конференція (2013)
    • Телеканал IPTA, програма «Важливі люди» (2014)

Курси

Багаторазово проходив курси підвищення кваліфікації, післядипломні клінічні тренінги, спеціалізації на базі світових університетських клінік:

• 6-місячна післядипломна спеціалізація по демієлінізуючим хвороб, нейроофтальмології, інсультів і реабілітації на базі Національної лікарні неврології і нейрохірургії та інституту неврології, м. Лондон(2005 р. );
  • одномісячна післядипломна клінічний тренінг по неврології на базі університетської лікарні АКХ, м.Відень (2005 р. );
  • одномісячна післядипломна клінічна спеціалізація по інсультів і епілепсії на базі університетської лікарні АКХ, м.Відень(2006 р. );
  • одномісячна післядипломний тренінг по неврології і реабілітації на базі університетської лікарні АКХ, м.Відень (2007 р. );
  • робота на базі екстрапірамідного відділення університетської лікарні, м. Калгарі, Канада (2009-2010 рр.).

Участь в асоціаціях

Міжнародне товариство хвороби Паркінсона і екстрапірамідних захворювань

Виконувані процедури

• неврологічне обстеження;
  • доплерографія судин головного мозку;
  • електроенцефалографія;
  • спинномозкові пункції.

Перевірені відгуки про лікаря

67 Відгуки
Сергій 18 Квітень 2024
Цей спеціаліст дуже нам сподобався, візит пройшов у нас дуже добре. Два роки ми не могли установити, який у нас діагноз, лікарі були безсилі. За те цей спеціаліст чітко поставив нам діагноз. Ми дуже задоволені й візитом і спеціалістом. І надалі будемо продовжувати лікування саме у цього лікаря. Дуже дякуємо лікарю за чудово виконано свою  роботу.
Яна 07 Березень 2024
Дуже компетентний лікар. Сподобався підходом до роботи і як визначив діагноз. Зауважень не було
Наталья 23 Лютий 2024
Це мій улюблений лікар.
Дмитро 19 Січень 2024
Спеціаліст високого рівня, прийом сподобався
Валентина 16 Листопад 2023
Добре пройшов візит до лікаря. На тверду п'ятірку.