Лікар Невролог Труфанов Євгеній Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Труфанов Євгеній Олександрович

Доктор медичних наук
Доктор наук, має значний досвід роботи неврологом в кращих клініках при університетах в Канаді і країнах Європи. Є автором численних публікацій, в тому числі і англомовного підручника з неврології. Євген Олександрович - визнаний фахівець з лікування хвороби Паркінсона і екстрапірамідних хвороб

Перевірені відгуки про лікаря 67 відгуків

Сергій 18 Квітень 2024
Цей спеціаліст дуже нам сподобався, візит пройшов у нас дуже добре. Два роки ми не могли установити, який у нас діагноз, лікарі були безсилі. За те цей спеціаліст чітко поставив нам діагноз. Ми дуже задоволені й візитом і спеціалістом. І надалі будемо продовжувати лікування саме у цього лікаря. Дуже дякуємо лікарю за чудово виконано свою  роботу.
Яна 07 Березень 2024
Дуже компетентний лікар. Сподобався підходом до роботи і як визначив діагноз. Зауважень не було
Наталья 23 Лютий 2024
Це мій улюблений лікар.
Дмитро 19 Січень 2024
Спеціаліст високого рівня, прийом сподобався
Валентина 16 Листопад 2023
Добре пройшов візит до лікаря. На тверду п'ятірку.
Ірина 09 Листопад 2023
Труфанов Евгений Александрович за 10 минут обследованя поставил мне правильный диагноз редкого заболевания - атаксия Фридрейха, ( через пол года сделала генетический тест на атаксию Фридрейха - делали в Берлине, диагноз подтвердился). Доктор дал мне ценные рекомендации, ответил на все вопросы. Труфанов Е.А. - доктор высокого профессионализма. Я очень благодарна доктору. Рекомендую.
Лола 27 Жовтень 2023
Хороший специалист, знает свое дело, внимательный к людям
Любов 20 Жовтень 2023
Лікар все пояснив, розказав, мені сподобалась консультація.
Тетяна 29 Вересень 2023
Лікар супер, дуже уважний лікар, гарно ставиться до пацієнтів. Був поставлено діагноз, добре розписана схема лікування. По лікарю ніяких зауважень не було, тільки позитивні відгуки
володимир 26 Липень 2023
Візитом залишився повністю задоволеним. Рекомендую.
5 6 7 chevron_right