Лікар Психіатр Ліхтанська Тетяна Анатоліївна на Doc.ua

Ліхтанська Тетяна Анатоліївна

Одна з обов'язків психіатра включає медичне обстеження (консультацію, огляд, аналіз результатів інструментальних, лабораторних, генетичних обстежень, складання плану лікування, корекційної роботи, спостереження). Проводить психіатричний, огляд. Надає психологічну підтримку батькам, дає рекомендації по освітнім програмам, режимній поведінці з дитиною.

Завідувачка відділенням
з 12.2015 по 06.2023 (7 років 6 місяців)
КНП ,,МЗНПД,,, Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Організація та контроль роботи відділення.
Ведення амбулаторного прийому: діагностика, консультування та призначення лікування. Визначення показань та протипоказань до госпіталізації.
Проведення функціональної діагностикі (ЕЕГ). Розшифровка результатів та подальша консультація батьків щодо лікування.
Проведення конференцій та клінічніх розборів.
Організація роботи ЛКК з метою уточнення діагнозу та надання подальших рекомендацій

Освіта

• Національний медичний університет ім О. О. Богомольця Факультет "лікувальна справа", Київ Вища, з 1994 по 2000 (6 років)

Курси

• Інтернатура "педіатрія" 2000 р., 1 рік
  • Спеціалізація "психіатрія дитяча" 2001 р, півтора року
  • Спеціалізація "організація та управління охороною здоров"я" 2014р., 6 місяців
  • Спеціалізація "функціональна діагностика" 2018 р., 6 місяців

Виконувані процедури

• Консультація дитячого психіатра
  • Консультація психіатра (заключна)

Перевірені відгуки про лікаря

14 Відгуки
Анна 04 Травень 2024
Загалом візит пройшов непогано. Але лікар багато приділяє часу на те що друкує інформацію, це займає порядку десяти хвилин. Також уже в кінці візиту, довго чекали на висновок від лікаря. Не вистачило, як на мене, більше уваги від лікаря до дитини, не було якогось контакту.
Анонімно 04 Травень 2024
Нас повністю усе влаштувало на візиті. Дякую.
Денис 20 Квітень 2024
Повністю задоволені візитом у цього спеціаліста. Було все добре, дуже все нам сподобалося.
Вікторія 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.Все було добре. Дуже комфортно та приємно було розмовляти з цим спеціалістом. Лікар дуже уважний та тямовитий у своїй справі, все доступно роз'яснює.
Даніелла 09 Березень 2024
Чудові враження, була надана кваліфікована консультація, я задоволена