Лікар Психолог, Психотерапевт Кривошликова Тетяна Вікторівна на Doc.ua

Кривошликова Тетяна Вікторівна

Тетяна Вікторівна - практичний психолог, гештальт-терапевт, тілесний терапевт (в рамках бодінамікі). Спеціалізується на лікуванні психологічних розладів (в т. Ч. Сексуального характеру), криз, травм, вирішенні проблем з самооцінкою, прийняттям себе та ін. Проводить індивідуальну, групову терапію, консультування сімей, пар. Веде тренінги, семінари, лекції.

Основний акцент в роботі робить на пошуку і використанні клієнтами своїх ресурсів і опор. І виходячи з них вже рухається в роботі далі в складні моменти і травми, що дозволяє клієнту легше і продуктивніше справлятися зі своїми складними і нестерпними моментами життя

Освіта

• 2007 г. – Донецкий институт социального образования, психолог;
  • 2010 г. – Московский гештальт-институт, гештальт-терапевт.

Курси

• 2007 р. – сертифікат в області рессоціалізаціі клінічно залежних і профілактики залежності від психоактивних речовин;
  • 2009 р. –  спеціалізація «Гештальт-підхід в сексології і сексопатології»
  • 2012 р. – спеціалізація «Розвиток тілесної усвідомленості»;
  • 2014 р. – сертифікат «Тілесна терапія в рамках бодинамікі»;
  • 2015 р. – сертифікат «Тілесна терапія в роботі з диханням»;
  • 2016 р. – International Diploma Bodynamic Foundation Training.

Виконувані процедури

• індивідуальні консультації (терапія);
  • ведення психотерапевтичних груп;
  • проведення тренінгів, семінарів та лекцій.

Перевірені відгуки про лікаря

129 Відгуки
Дарина 12 Лютий 2024
Дуже сподобався спеціаліст. Буду надалі звертатися до неї.
Ситуацію виправлено
Виктория 20 Вересень 2023
Була не консультація, а задарма витрачені час та гроші, тому що вона, окрім того, що запитувала: "а що ви від мене хочете?" більше нічого іншого не питала. Ми кажемо: у нас така ситуація, очікуємо якоїсь поради що нам далі робити. А у відповідь все теж саме: "А що ви від мене хочете?! Я не знаю що вам робити, домовляйтесь між собою". Як на мене, це не робота спеціаліста.
Кривошликова Тетяна Вікторівна 03 Жовтень 2023
Дякую Вам за відгук. Та було б дуже корисно та терапевтично, якщо б Ви свої думки та почуття розмістили одразу в кабінеті, в контакті. З приводу моїх питань до Вас- якщо згадаєте, то їх було багато. Нажаль Ви запам'ятали лише одне. Як на мене, то спеціаліст дає рекомендації, а не поради. Рекомендації та своє бачення в кінці я сказала. Мабуть вони та я, як спеціаліст Вам не підійшли. Так буває. Тому гроші повертаю та бажаю Вам знайти свого фахівця.
Ілона 09 Вересень 2023
Юрий 13 Липень 2023