Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Кривошеїна Тетяна Юріївна на Doc.ua

Кривошеїна Тетяна Юріївна

Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Виконує діагностику і лікування захворювань жіночих статевих органів, включаючи захворювання, що передаються статевим шляхом; проводить профілактику захворювань шийки матки. Вагінальне УЗД, УЗД молочних залоз і щитовидної залози. Діагностика та лікування безпліддя.

У 2003 р. закінчила Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця за спеціалізацією "Лікувальна справа", а в 2005 р. пройшла клінічну інтернатуру за напрямом "Акушерство і гінекологія" в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на кафедрі акушерства та гінекології (Київський пологовий будинок № 1).

Конференції, семінари, виставки, з'їзди:

• конференція "Запланована вагітність - запорука народження здорової дитини";
  • семінар "Вірус папіломи людини: досягнення і перспективи діагностики в профілактиці раку шийки матки";
  • конференція "Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки".

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, специализация: "Лечебное дело" (2003 г.);
  • Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л. Шупика, кафедра акушерства и гинекологии, клиническая интернатура, специализация:"Акушерство и гинекология" (2005 г.).

Курси

ul>

• тематичне удосконалення (ТУ) "Кольпоскопія та УЗ-ехоскопії в акушерстві та гінекології", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2005 гр);
  • тематичне удосконалення "Актуальні питання сексопатології та андрології", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2006 р.);
  • тематичне удосконалення "Ендокринологія в акушерстві та гінекології", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2007 р.);
  • спеціалізація за напрямом "Ультразвукова діагностика", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2007 р.);
  • передатестаційний цикл за напрямом "Акушерство і гінекологія", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2008 р.).

Виконувані процедури

• діагностика і лікування ІПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом) і TORCH інфекцій;
  • ультразвукова діагностика;
  • кольпоскопія;
  • радіохвильова хірургія;
  • кріохірургія;
  • підбір методів контрацепції,
  • лікування безпліддя;
  • планування вагітності;
  • лікування ендокринних порушень в гінекології.

Перевірені відгуки про лікаря

144 Відгуки
Марія 29 Квітень 2024
Ганна 26 Квітень 2024
Лікар дуже педантичний, огляд проводить довго і ретельно. У мене тільки позитивні враження, я задоволена
Катерина 22 Квітень 2024
Катерина 18 Квітень 2024
Дуже комфортний лікар. Дуже все сподобалося на цьому візиті.
Валерия 17 Квітень 2024
Прием понравился, доктор внимательный, лишнего не назначает, я довольна