Лікар Гастроентеролог, Педіатр Ігнатенко Тетяна Петрівна на Doc.ua

Ігнатенко Тетяна Петрівна

Гастроентеролог дитячий другої категорії, педіатр вищої категорії. Лікар спеціалізується на дитячій гастроентерології та педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує будь-які прояви респіраторних захворювань; загострень будь-яких хвороб; ознак отруєння і розладів в роботі шлунково-кишкового тракту

Освіта

• Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця, педіатричний факультет (1974-1980)
  • Інтернатура з педіатрії (1980-1981)

Курси

• ТУ «Сучасні аспекти дитячої та підліткової гастроентерології» (2020)
  • ПАЦ «Педіатрія» (2016)
  • ПАЦ «Організація і управління охороною здоров’я» (2017)

Виконувані процедури

• Консультація
  • Збір анамнезу
  • Клінічний огляд, включаючи антропометричне обстеження
  • Постановка попереднього діагнозу
  • Призначення додаткових методів дослідження: інструментальні, лабораторні, додаткові консультації суміжних дитячих спеціалістів
  • Клінічний огляд та пальпація органів травлення: живота (печінка, селезінка, жовчний міхур)

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Софія 30 Березень 2024
Лікар гарно вислухала, провела огляд, прийом сподобався
06 Березень 2024
Візит сподобався, все добре пройшло.
Арина 23 Лютий 2024
Очень опытный врач! У нас непростая ситуация, при выборе гастроэнтеролога мы искали специалиста с большим стажем. Опыт доктора виден сразу, очен хорошая консультация, подробно все описали, осмотрели. Замечательный врач! Поведу на прием к доктору и второго ребенка
Яна 07 Лютий 2024
Лікарка дуже уважна, відповідальна, в усьому розібралася, все детально пояснила, надла рекомендації, буду продовжувати співпрацювати з нею. Дякую.
Влада 26 Січень 2024
Задоволена прийомом, лікарка має досвід, уважна, все мені пояснила, я записалася на повторний прийом, дякую.