Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Онколог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог Хохлова Тетяна Петрівна на Doc.ua
Лікар працює в декількох напрямках гінекології: акушерство, гінекологічна онкологія, гінекологічна ендокринологія, використання лазерних технологій в гінекології і інтимна естетика. Також Тетяна Петрівна спеціалізується на проведенні малих хірургічних втручань, проводить вакцинопрофілактику від раку шийки матки, займається питаннями контрацепції, лікуванням ІПСШ та інших патологічних процесів в гінекології, веде вагітність.

Досвід роботи

• Лікар онкогінеколог, акушер-гінеколог в поліклініці №1 Мінського ТМО в м. Києві (2001-2013)
  • Великий досвід роботи приватних клініках: «Медіан», «Українська медична група», «Благомед», «Вета», «Мед Сіті», «Клініка Олега Колібаби» (з 2013)

Освіта

• Киевский медицинский университет УАНМ, лечебный факультет (1999)
  • Интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» на базе Киевской академии после дипломного образования им П.Л. Шупика. (2001)

Курси

• Курси стажування - сучасні аспекти фармакотерапії з використанням комплексних гомеопатичних і фітопрепаратів, м. Київ, НМАПО ім. Шупика,
  • Присвоєно спеціалізація лікар-консультант (2001)
  • Курси ТУ кольпоскопія та онкогінекології, в Київському міському онкоцентрі (2001)
  • Курси ПАЦ Акушерство і гінекологія, м. Київ, НМАПО ім. Шупика (2004)
  • Привласнена друга кваліфікаційна категорія лікаря по спеціалізації  акушерство та гінекологія (2005)
  • Курси Медикаментозне переривання вагітності в малих термінах, м. Київ (2009)
  • Курси ПАЦ Акушерство і гінекологія, м. Київ, НМАПО ім. Шупика (2009)
  • Привласнена перша кваліфікаційна категорія лікаря по спеціалізації акушерство і гінекологія (2009)
  • Курси ТУ Сучасні основи перинатології, м. Київ, НМАПО ім. Шупика (2011)
  • Курси ТУ УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології, м. Київ, НМАПО ім. Шупика (2012)
  • Курси ТУ Гармонія гормонів-основа здоров'я жінки. Школа климактерия, НДІ ПАГ (2013)
  • Основи репродуктології, м. Київ, НМАПО им. Шупика (2013)
  • Етика і деонтологія в медичній практиці лікаря (2013)
  • Репродуктивне здоров'я сім'ї - проблеми безплідного шлюбу (2013)
  • Атестація з Організації і управління охорони здоров'я та присвоєна кваліфікація лікар-фахівець за спеціалізацією організація і управління охорони здоров'я (2013)
  • Курси ПАЦ Акушерство і гінекологія, м. Київ, НМАПО ім. Шупика (2014)
  • Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію лікаря за спеціалізацією акушерство і гінекологія (2014)
  • Гістеро і лапароскопії в гінекології, м. Київ, НМАПО ім. Шупика (2014)
  • Інтимна ін'єкційна корекція, контурна пластика, біоревіталізація в гінекології (2014)
  • Лазерні технології в гінекології. Застосування СО2 лазера в гінекології " (2017)
  • Школа репродуктології (2017)
  • Постійний учасник конференцій, з'їздів і пленумів акушер-гінекологів в Україні, Росії, Європі

Виконувані процедури

• УЗД органів малого тазу
  • Кольпоскопія
  • Біопсія, лазерна вапоризація, кріодеструкція, конізація, радіохвильова коагуляція шийки матки
  • Установка і видалення внутрішньоматкової спіралі
  • Інсемінація
  • Гістерорезектоскопія; роздільне діагностичне вишкрібання

Інтимна естетика і пластична хірургія

• Лабіопластика лазерна малих і великих статевих губ
  • Омолодження та відбілювання вульви і періанальної ділянки
  • Контурна пластика філерами великих і малих статевих губ
  • Збільшення точки G
  • Аугментація ділянки клітора
  • Лікування опущення стінок піхви, нетримання сечі за методикою MonaLisa
  • Лазерне лікування післяпологових рубців, розтяжок
  • Лазерне лікування вагінальної атрофії, крауроза вульви
  • Лазерне видалення кондилом (папілом)
  • Ліпофілінг великих статевих губ
  • Плазмоліфтинг

Перевірені відгуки про лікаря

110 Відгуки
Влада 11 Квітень 2024
Комфортна людина, комфортне спілкування, тому у мене виникла довіра.
Байдецька Надія Павлівна 10 Квітень 2024
Тамара 16 Лютий 2024
Все сподобалося, дякую.
Серафима 08 Лютий 2024
Я дуже задоволена візитом. Лікар повністю відповіла на всі мої запитання, дуже добре проконсультувала, навіть по тих питаннях яких я не задавала. Тому мені дуже сподобався і лікар і мій візит у цього лікаря.
Інна 06 Січень 2024
Чудова лікарка, я почувала себе комфортно і спокійно, мені все пояснила, відповіла на запитання, я прийомом задоволена. Дякую.