Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Онколог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог Хохлова Тетяна Петрівна на Doc.ua
Консультація від950 грн
Лікар працює в декількох напрямках гінекології: акушерство, гінекологічна онкологія, гінекологічна ендокринологія, використання лазерних технологій в гінекології і інтимна естетика. Також Тетяна Петрівна спеціалізується на проведенні малих хірургічних втручань, проводить вакцинопрофілактику від раку шийки матки, займається питаннями контрацепції, лікуванням ІПСШ та інших патологічних процесів в гінекології, веде вагітність.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 110 відгуків

Влада 16 Травень 2024
Був вже другий візит до лікаря, все було добре, комфортно, обґрунтовано та чітко, я задоволена візитом
Влада 11 Квітень 2024
Комфортна людина, комфортне спілкування, тому у мене виникла довіра.
Байдецька Надія Павлівна 10 Квітень 2024
Тамара 16 Лютий 2024
Все сподобалося, дякую.
Серафима 08 Лютий 2024
Я дуже задоволена візитом. Лікар повністю відповіла на всі мої запитання, дуже добре проконсультувала, навіть по тих питаннях яких я не задавала. Тому мені дуже сподобався і лікар і мій візит у цього лікаря.
Інна 06 Січень 2024
Чудова лікарка, я почувала себе комфортно і спокійно, мені все пояснила, відповіла на запитання, я прийомом задоволена. Дякую.
Світлана 15 Грудень 2023
Тетяна Петрівна професійна лікарка, проконсультувала, надала компетентні поради, я дуже задовлена прийомом. Дякую!
Александра 09 Листопад 2023
Хороший врач, хороший специалист, все доступно рассказывает и объясняет
Алина 21 Жовтень 2023
Гарний спеціаліст.