Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Ціва Тетяна Анатоліївна на Doc.ua

Ціва Тетяна Анатоліївна

Веде прийом дорослих і дітей від 6 років. Спостерігає і супроводжує хворих, які перенесли гострий інфаркт міокарда або хірургічне лікування серця. Для діагностики захворювань використовує методики ЕКГ-дослідження, добового моніторування артеріального тиску. Лікує аритмії серця, атеросклеротичну хворобу, інфаркт міокарда, ішемічну хворобу

Освіта

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця (2002)

Курси

• Курси тематичного удосконалення (ТУ) «Актуальні питання кардіології»
  • ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування поліорганної патології у хворих з серцево-судинними захворюваннями»
  • ТУ «Невідкладна кардіологія і актуальні питання клінічної аритмології»
  • ТУ «Еходоплерографія серця і магістральних судин»
  • Ту «Добове моніторування ЕКГ і АТ в діагностиці та оцінці ефективності лікування кардіологічних захворювань»

Виконувані процедури

• Спостереження і супровід хворих, які перенесли гострий інфаркт міокарда або хірургічне лікування серця, пов'язане з вродженим або набутим пороками серця, стентування або аорто-коронарне шунтування
  • Використання методик ЕКГ-дослідження, добового моніторування артеріального тиску та ЕКГ, ЕХО-кардиографії
  • Ультразвукова діагностика

Перевірені відгуки про лікаря

25 Відгуки
Яніна 24 Квітень 2024
До Тетяни Анатоліївни звертаюся не вперше, задоволена отриманою консультацією, як завжди лікарка надає потрібну інформацію та професійні рекомендації. Дякую.
Яніна 20 Березень 2024
Лікар мою проблему вирішила, заспокоїла, розписала курс лікування. Я задоволена прийомом
Олександр 17 Січень 2024
Хороші враження, лікар добре все пояснила, надала всю інформацію, роз'яснила всі результати аналізів та проведені раніше діагностики, призначила лікування. Лікар дуже уважна і дуже хороший спеціаліст
Тетяна 20 Грудень 2023
Велике дякую лікарці, вона мені дуже допомогла!
Наталія 08 Листопад 2023
Чудова лікарка, має суттєвий багаж знань та досвіду, я максимально задоволена візитом та консультацією, лікарка допомогла і мені, і моєму батькові. Лікарка уважно вислухала, надала професійну консультацію та компетентні поради. Ми дуже задоволені та вдячні!