Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Галига Тарас Миколайович на Doc.ua

Галига Тарас Миколайович

Лікар-флеболог вищої категорії, магістр медицини. Спеціалізується на хірургічному і терапевтичному лікуванні захворювань вен - варикоз, тромбоз, тромбофлебіт та ін. Проводить склеротерапію і косметичну венектомію
  • Кандидат медичних наук. В 2009 році захистив дисертацію на тему: «Комплексне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок ускладненої трофічними виразками».

Освіта

• 2000 р. – закінчив з «відзнакою» медичний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • 2000-2002 рр. – інтернатура та магістратура за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі загальної хірургії №2 з курсом ВПХ НМУ імені О.О. Богомольця на базі хірургічної клініки КМКЛ №3
  • в 2002-2004 рр. – клінічна ординатура за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі загальної хірургії №2 з курсом ВПХ НМУ імені О.О. Богомольця на базі хірургічної клініки Київської міської клінічної лікарні №3
  • 2013 р. – отримав спеціалізацію з судинної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупіка
  • 2018 р. – отримав спеціалізацію  з судинної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупіка
  • 2019 р. – спеціалізація  з ультразвукової діагностики УВМА

Курси

• У 2003 р пройшов курси по доплерографії судин кінцівок.

Виконувані процедури

• Консультація судинного хірурга
  • Ультразвукове дуплексне ангіосканування вен нижніх кінцівок
  • Склеротерапія

Перевірені відгуки про лікаря

94 Відгуки
Тетяна 17 Липень 2023
Тетяна 20 Березень 2023
Мене зустрів компетентний лікар, який дав відповіді на усі мої запитання. Візитом залишилась задоволена. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Олександр 20 Лютий 2023
Сергій 11 Листопад 2022
Молодой, но толковый врач. Я остался полностью доволен визитом к нему - получил хорошие разъяснения и рекомендации.
Микола 24 Вересень 2021