Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Галига Тарас Миколайович на Doc.ua

Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
16 років досвіду
Дорослі
Лікар-флеболог вищої категорії, магістр медицини. Спеціалізується на хірургічному і терапевтичному лікуванні захворювань вен - варикоз, тромбоз, тромбофлебіт та ін. Проводить склеротерапію і косметичну венектомію
РоміТаль, центр лазерної естетики
ул. Пушкинская, 38на карті
Шевченківськийм. Площа Льва Толстого
Медичний центр Цертус (Certus)
ул. Петра Запорожца, 26на карті
Деснянськийм. Чернігівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 07 Грудень Ср 08 Грудень Чт 09 Грудень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі

У 2000 р. з червоним дипломом закінчив медичний факультет Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Здобув ступінь "кандидата медичних наук", захистивши дисертацію "Комплексне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок, ускладнене трофічними виразками" в 2009 р. Є асистентом кафедри загальної хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

У 2013 р. Тарас Миколайович пройшов спеціалізацію за напрямом "судинна хірургія".

Освіта

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, специализация - "лечебное дело" (2000 г.).

Курси

У 2003 р пройшов курси по доплерографії судин кінцівок.

Виконувані процедури

• косметична венектомія;
  • компресійна склеротерапія.

Перевірені відгуки про лікаря

87 Відгуки
Светлана 20 Січень 2021
Очень хороший специалист, профессионал своего дела, провел качественно консультацию и ответил на все мои интересующиеся вопросы. Рекомендую всем этого специалиста
Лариса 23 Вересень 2020
Я уже четырнадцать лет страдаю от варикоза и тромбоза, у многих врачей я была. Я решила что у данного доктора останусь, буду лечиться и наблюдаться. Доктор очень хороший профессионал, умный, внимательный, современный. Ответил на все вопросы, все разъяснил. Спасибо доктору.
Юлия 12 Червень 2020
Доктор -специалист, ответил на все вопросы.
Алиса 27 Листопад 2019
Все прекрасно. Полностью все обьяснили , я по рецепту все купила, мне все помогает, я довольна.
Нина 19 Червень 2019
Все прошло хорошо. Мои ожидания от приема полностью оправданы. На высшем уровне.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ