Лікар Психолог, Психотерапевт Прядун Світлана Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Прядун Світлана Миколаївна

Психотерапевт, сертифікована, як інтерперсональний психотерапевт. Маю дві вищі освіти( медичну, психологічну) і третю - психотерапевтичну. Є медійним психологом, приймала участь, як головний психолог проєкту "Супер няня" на телеканалі 1+1 (2010рік), психолог-експерт у ток-шоу "Говорить Україна", "Сніданок з 1+1" , "Алло лікарю" тощо, починаючи з 2012 року. З 2021 р. Інтернет -канал Незалежні, участь, та як експерт на Українському радіо о 2023 р. * Основна мета, яку ставить перед собою психотерапія і моє професійне завдання, - поліпшення якості життя і зменшення рівня страждань. * Терапія це досвід самопізнання, який допомагає зрозуміти себе та інших, а значить звільнитися від наявних психологічних проблем.

Перевірені відгуки про лікаря 14 відгуків

Александра 24 Грудень 2020
Лікарка, дуже уважна!
Татьяна 05 Жовтень 2020
Тина 19 Грудень 2019
В принципе, мне все понравилось. Для первого раза, все хорошо.
Володимир 11 Грудень 2019
Мені сподобалося. Я перший раз був у такого спеціаліста, тому мені важко судити. Ми з лікарем знайшли спільну мову. Лікар молода, дай їй Бог ще рости. Тембр голосу лікаря дозволяє спілкуватися з клієнтами.
Марина 04 Листопад 2019
Анна 21 Серпень 2019