Лікар Флеболог, Хірург Амбарцумян Степан Мікаєлович на Doc.ua

Амбарцумян Степан Мікаєлович

Лікар хірург Амбарцумян Степан Мікаелович проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри, підшкірної жирової клітковини будь-якої локалізації, розтин фурункулів, карбункулів, абсцесів м'яких тканин будь-якої локалізації, оперативне лікування врослого нігтя, первинна хірургічна обробка ран будь-якої складності, пункція і дренування плевральної порожнини, лапароцентез при асциті
  • НМАПО ім. Л.П.Шупика, Спеціалізація за спеціальністю «Хірургія сердця і магістральних судин» (2017)
  • Член Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології
  • видалення доброякісних новоутворень шкіри, підшкірної жирової клітковини будь-якої локалізації
  • розтин фурункулів, карбункулів, абсцесів м'яких тканин будь-якої локалізації
  • оперативне втручання при епітеліальному копчиковому ході і кисті копчика
  • оперативне лікування врісшого нігтя
  • первична хірургична обработка ран будь-якої складності
  • пункція і дренирування плевральної полості
  • лапароцентез при асциті

Освіта

• Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца (2014)
  • НМАПО им.Л.П.Шупика по специальности «Хирургия» (2017)

Курси

• лапароцентез при асциті

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Єлізавета 04 Січень 2024
Мене все влаштовує. Лікар на всі мої запитання відповідав, все було компетентно, все пояснив. Якщо у мене були питання по медичним термінам, лікар пояснював більш простіше, як до лікаря у мене нема до нього питань
Микола 11 Жовтень 2023
На всі запитання, які мене цікавили, я почув аргументовану відповідь з поясненнями. Всі запитання, які у мене виникли після пояснення, мені також відповіли та обґрунтували. Я задоволений наданням послуг як лікаря, так і спеціаліста
Ольга 03 Серпень 2023
Степан Микаєлович дуже компетентний лікар, який докладно розпитав про самопочуття, дав детальні рекомендації, розписав від а до я послідовність лікування. Візитом лікаря залишились задоволеними.
Всеволод 02 Листопад 2022
Николай 28 Лютий 2020
Доктор очень внимательный, видно, что понимает сове дело. Визитом довольны.