Лікар Дерматовенеролог, Дерматоонколог Солярик Володимир Валерійович на Doc.ua

Солярик Володимир Валерійович

Володимир Валерійович – лікар дерматовенеролог, дерматоонколог, що дігностує та лікує дерматологічні патології, у тому числі злоякісні, а також венеричні захворювання. Видаляє новоутворення радіохвильовим та хірургічним методом. Здійснює дерматоскопію шкірних новоутворень.

Освіта

• 2006 р. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, м. Київ
  • 2008 р. - Атестація за спеціальністю "Медицина невідкладних станів", Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, м. Київ
  • 2009 р. — Магістратура, Українська військово-медична академія, Спеціальність – Лікувальна справа, Дерматовенерологія, м. Київ
  • 2016 р. – Українська військово-медична академія, Спеціальність – Організація та управління охороною здоров'я, м. Київ
  • 2020 р. – Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Інтернатура, Спеціальність – Онкологія, м. Київ

Курси

• Науково-дослідний Інститут урології НАМН України, тематичне удосконалення «Актуальні питання сексології та андрології» (2013)
  • Ун-т ім. П.Л. Шупика, тематичне удосконалення «Сучасна діагностика і лікування шкірних і венеричних хвороб» (2014 року)
  • Українська військово-медична академія, спеціалізація за фахом «Організація і управління охорони здоров'я» (2016)
  • Українська академія дерматовенерології «Превентивна дерматоонкологія - дерматоскопія в діагностиці новоутворень шкіри» (2017)
  • Ун-т ім. П.Л. Шупика, тематичне удосконалення «дерматоонкологія в практиці лікаря дерматовенеролога» (03.05.-17.05.2017)
  • Академія післядипломної освіти П.Л. Шупика, тематичне удосконалення «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології» (2018)
  • Ун-т ім. П.Л. Шупика, спеціалізація за фахом «Онкологія» (2020)
  • Брав активну участь в 35 тематичних науково-практичних конференціях, присвячених сучасним аспектам діагностики та лікування шкірних хвороб та інфекцій, що передаються статевим шляхом (2008-2019)
  • ТУ «Кольпоскопія та запальні захворювання у гінекології», підвищення кваліфікації лікаря дерматовенеролога, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ (2018)

Участь в асоціаціях

• Дерматоскопія
  • Видалення родимок радіохвильовим методом
  • Хірургічне видалення родимок
  • Видалення папілом радіохвильовим методом
  • Видалення папілом в інтимній зоні
  • Видалення гемангіоми радіохвильовим методом
  • Видалення бородавок радіохвильовим методом
  • Діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом

Перевірені відгуки про лікаря

21 Відгуки
Тетяна 18 Квітень 2024
Лікар дуже уважний, професіонал. Рекомендую
Микола 30 Березень 2024
Лікування проходить успішно, яке назначив цей фахівець. Враження залишилося непогане, після нашого візиту у цього лікаря.Претензій ніяких немає по роботі цього спеціаліста, на повністю все задовольнило.
Олександр 26 Березень 2024
Хороший лікар. Лікар раніше працював в іншій клініці, тому лікаря шукав. Роботою лікаря задоволені
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Любов 26 Грудень 2023
Професійний, уважний лікар.
Ирина 16 Грудень 2023
Досвічений лікар як я розумію, усе розказав що мені треба зробити, пояснив чому саме так потрібно зробити та чому саме таке лікування він призначив. Усе відбулось гаразд.