Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Березюк Софія Вікторівна на Doc.ua

Березюк Софія Вікторівна

Лікар-гінеколог, УЗД-фахівець. Консультує пацієнтів з питань акушерства та гінекології. Займається підготовкою та веденням вагітності, пологів та післяпологового періоду. Проводить діагностику і лікування порушень менструального циклу. Виконує кольпоскопію, скринінг раку шийки матки, біопсію шийки матки, пайпель-біопсію ендометрія матки і ін.

Освіта

• Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, медичний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа» (2017)
  • Інтернатура на базі НМАПО імені П.Л. Шупика, кафедра акушерства гінекології та перинатології (2020)

Курси

• 2021 р. - Фахова школа «УЗД молочних залоз» (м. Київ)
  • 2021 р. - Фахова школа «УЗД в ендокринології» (м. Київ)
  • 2022 р. - курс «УЗД невідкладних станів в гінекології та на ранніх термінах вагітності» (м. Київ)

Виконувані процедури

• Консультування пацієнтів з питань акушерства та гінекології
  • Підготовка та ведення вагітності, пологів та післяпологового періоду
  • Діагностика та лікування порушень менструального циклу
  • Консультування з методів контрацепції, грудного вигодовування
  • Проведення кольпоскопії, скринінгу раку шийки матки, біопсії шийки матки, пайпель-біопсії ендометрія матки
  • Постановка і видалення ВМК
  • Розтин абсцесу бартолінової залози
  • Діагностика та лікування вагінозів, вагінітів, запальних захворювань органів малого таза, СПКЯ, ІПСШ, ендометріозу
  • Введення акушерського песарія
  • Введення/видалення підшкірного контрацептиву "Імпланон"
  • Видалення стороннього тіла з піхви
  • Масаж гінекологічний
  • Обробка стінок піхви лікарськими засобами
  • Парацервікальна ін'єкція (в шийку матки)

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Лілія 19 Квітень 2024
Анна 25 Березень 2024
Давно знаю вже цього лікаря. Мені дуже подобається цей лікар, візит як завжди пройшов чудово.
Каріна 11 Березень 2024
Дуже хороший спеціаліст, ніяких зауважень, залишилася задоволена візитом
Анастасія 25 Лютий 2024
 Дуже  приємний лікар, все було добре. Лікарю трішки не вистачило компетентності у моєму питанні, як такої відповіді я не почула і моє питання не було вирішене.  Проти самого лікаря я нічого поганого сказати не можу.
Валентина 25 Лютий 2024
Дуже сподобався візит. Лікар дуже крутий, хороший спеціаліст. Обов'язково ще прийду на візит до цього лікаря.