Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендокринолог Шляхова Катерина Михайлівна на Doc.ua

Шляхова Катерина Михайлівна

Захворювання щитоподібної залози Цукровий діабет Інсулінотерапія: ініціація інсулінотерапії, корекція дози, переведення на інші види інсуліну за необхідності Патології гіпофіза, зокрема гіперпролактинемія Патології наднирників, зокрема гіперандрогенія Ендокринне ожиріння Планування та ведення вагітності у жінок з цукровим діабетом, гестаційним діабетом, зокрема на інсуліні, порушеною функцією щитоподібної залози Захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразки, ерозії шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювання тонкої кишки, синдром подразненого кишківника, коліти, гострий та хронічний панкреатит, гострий та хронічний холецистит, гепатити) Втома (у т.ч. і хронічна) Захворювання бронхів і легень Захворювання серцево-судинної системи Лікування анемій (фолієво-, В12-, залізодефіцитної та інших) Публікації лікаря: Купання на Водохреща: поради та рекомендації лікаря
  • Захворювання щитоподібної залози
  • Цукровий діабет
  • Інсулінотерапія: ініціація інсулінотерапії, корекція дози, переведення на інші види інсуліну за необхідності
  • Патології гіпофіза, зокрема гіперпролактинемія
  • Патології наднирників, зокрема гіперандрогенія
  • Ендокринне ожиріння
  • Планування та ведення вагітності у жінок з цукровим діабетом, гестаційним діабетом, зокрема на інсуліні, порушеною функцією щитоподібної залози
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразки, ерозії шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювання тонкої кишки, синдром подразненого кишківника, коліти, гострий та хронічний панкреатит, гострий та хронічний холецистит, гепатити)
  • Втома (у т.ч. і хронічна)
  • Захворювання бронхів і легень
  • Захворювання серцево-судинної системи
  • Лікування анемій (фолієво-, В12-, залізодефіцитної та інших)

Публікації лікаря:

• Купання на Водохреща: поради та рекомендації лікаря

Освіта

• Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», 2016 р.
  • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Медицина невідкладних станів», 2018 р.
  • Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність «Терапія», 2021 р.
  • Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ендокринологія», 2021 р.
  • Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, спеціальність «Гастроентерологія», 2022 р.

Курси

• Науково-медична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання ендокринної хірургії та ендокринології», 2021 р.
  • Науково-просвітній проект «Школа ендокринолога», 2021 р.
  • Наукова-практична конференція «Цукровий діабет 2 типу: як змінюються підходи до лікування», 2021 р.
  • Конференція «Відголоски катастрофи: що ми знаємо про постковідний синдром», 2021 р.

Виконувані процедури

Перевірені відгуки про лікаря

79 Відгуки
Олександра 07 Травень 2024
Консультація пройшла добре, отримала усе, на що розраховувала.
Наталія 11 Квітень 2024
Дуже хороший лікар, дуже сподобалася, лікаря вибирала за відгуками. Через деякий час, планую звернутися на наступний прийом тільки до цього лікаря. Я задоволена лікарем
27 Лютий 2024
На мою думку лікар дуже компетентна, дуже чітко все мені роз'яснила, показала схему які аналізи потрібні, взагалі я залишилась задоволена консультацією
Тетяна 25 Лютий 2024
 Дуже  приємний лікар, все було добре. Лікар відповів на всі мої питання, надав хорошу консультацію, порадив подальші дії. Візитом дуже задоволена, при потребі буду ще звертатися до цього лікаря обов'язково.
Давід 20 Лютий 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним.