Усачов Сергій Миколайович

Усачов Сергій Миколайович

Лікар вищої категорії
19 років досвіду
Дорослі
Лікар-проктолог вищої категорії, проводить аноскопію, ректороманоскопію, фіброколоноскопію, а також виконує забір матеріалу для біопсії. Спеціаліст в області хірургічного лікування геморою, параректальних свищів, випадання прямої кишки, анальних тріщин. Займається консервативним лікуванням виразкового неспецифічного коліту, катарального проктосигмоїдиту, хвороби Крона та ін.
Мед Сіті
Повторна консультація — 520 грн.
ул. Павловская, 26/41на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 01 Серпень Пн 02 Серпень Вт 03 Серпень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
" frameborder="0" allowfullscreen="">

Наукова діяльність:

• Зарахований до аспірантури без відриву від виробництва на кафедру хірургії з основами торакальної, кардіоваскулярної та пластичної хірургії Державної установи «Луганський державний медичний університет» (2010)
  • Була запланована дисертаційна робота на тему «Порівняльна оцінка методів хірургічного лікування складних форм гострого парапроктиту з застосуванням біосумісного матеріалу на основі колагену» на здобуття вченого звання кандидата медичних наук за спеціальністю «Хірургія» (2010)
  • Захистив дисертаційну роботу на тему «Порівняльна оцінка методів хірургічного лікування складних форм гострого парапроктиту з застосуванням біосумісного матеріалу на основі колагену». Присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук (2015)

Освіта

• Луганський державний медичний університет, спеціальність - лікувальна справа (2000)

Курси

• Спеціалізація з проктології на базі кафедри хірургії та проктології Київської медичної академії післядипломної освіти (2005)
  • Передатестаційний цикл за спеціальністю «Проктологія» на базі кафедри хірургії та проктології Київської медичної академії (2008)
  • Курс навчання технології експлуатації коагулятора лазерного універсального «Ліка -хірург» ПМВП «Фотоніка Плюс», Черкаси (2013)
  • Передатестаційний цикл за спеціальністю «Проктологія» на кафедрі хірургії та проктології Харківської медичної академії (2014)
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, «Лапароскопічна і малоінвазивна колопроктологія» (2020)

Виконувані процедури

• Видалення гострих кондилом лазером
  • Відбілювання інтимних зон лазером
  • Лікування гострого парапроктиту лазером
  • Видалення внутрішнього та зовнішнього геморою лазером
  • Видалення параректальної свища лазером
  • Сфінктерометрія

Перевірені відгуки про лікаря

216 Відгуки
Павел 09 Травень 2021
Доктор был довольно общительный и внимательный. Всем остался доволен.
Владислав 13 Січень 2021
Доктор активно агитирует за операцию, не рассматривая консервативное лечение, я сначала был не против, а потом почитал отзывы, что врач так часто делает. Общался с еще одним специалистом, он говорит что можно еще консервативно полечиться и что необязательно спешить, не все так плохо. Я не знаю финансово заинтересован он или это с его точки зрения, у него такая практика. В любом случае не могу толком оценить работу доктора, так как это все субъективно.
Людмила 04 Серпень 2020
Лікар дуже тактовна, делікатна людина, вислуховує проблеми, надає рекомендації. У мене були скарги по здоров'ю і лікар завжди відповідає на телефонні дзвінки, були додаткові рекомендації.
Наталия 03 Серпень 2020
Все сподобалось. Лікар професіонал. Відповів на всі запитання, провів огляд, призначив що потрібно робити. Залишились задоволені.
Артем Чередник 03 Липень 2020
Первоклассный специалист!