Кулік Сергій Олександрович

Кулік Сергій Олександрович

Лікар вищої категорії
14 років досвіду
Дорослі
Сергій Олександрович - фахівець в області хірургічних втручань при доброякісних і злоякісних пухлинах шкіри, утвореннях молочних залоз, ендоскопічних досліджень. Багаторічний досвід роботи дозволяє йому безпомилково діагностувати та оперувати різні пухлини шкіри, консультувати пацієнтів на до- і післяопераційному етапах лікування. Виконав понад 10 тисяч оперативних втручань при доброякісних і злоякісних пухлинах шкіри, утвореннях молочних залоз. Проводить профілактичні огляди, консультації, діагностику та лікування пацієнтів з па
Верум експерт
Прием как дерматоонколога – 510 грн. Повторный прием дерматоонколога – 380 грн.
ул. Демеевская, 13, оф. 1Н-7на карті
Голосіївськийм. Деміївська
Глобал Медик Груп на просп. Маяковського
Проспект Маяковского, 26 ана карті
Деснянськийм. Чернігівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Володар сертифікатуGoodClinicalPractice (GSP)
  • Має досвід роботи в міжнародних рандомізованих клінічних дослідженнях по раку молочної залози, раку легені, яєчників і ін.

Освіта

• Донецкий национальный медицинский университет им. М. Горького, специальность: лечебное дело (2002)
  • Интернатура по специальности хирургия на базе ЦГКБ №16, Донецк (2004)
  • Специализация по онкологии на базе Донецкого обласного противоопухолевого центра (2004)
  • Специализация по эндоскопии на базе ЦГКБ №16, Донецк (2007)
  • Специализация по онкологии Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика МОЗ Украины (2013)
  • Специализация по эндоскопии Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика МОЗ Украины (2017)
  • Специализация по онкохирургии Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика МОЗ Украины (2018)

Курси

• ПАЦ з онкології (2013)
  • ПАЦ з ендоскопії (2017)
  • Присвоєна вища категорія по онкологи (2013)
  • Присвоєна вища категорія по ендоскопії(2018)

Участь в асоціаціях

• Учасник Європейської асоціації медичних онкологівESMO

Лікування захворювань

• Мастит
  • Гінекомастія
  • Рак шкіри (меланома)
  • Невус (родимка, родима пляма)
  • Мастопатія (Фіброзно-кістозна хвороба молочної залози)
  • Галакторея

Перевірені відгуки про лікаря

36 Відгуки
Анна 30 Липень 2020
Звернулась до Сергія Олександровича з приводу травматичного ушкодження молочної залози після чого з'явилась гематома. Сергій Олександрович проявив професіоналізм, грамотність і компетентність. Бездоганна, спокійна, впевнена робота лікаря, а також його тактовність та уважність дуже сподобались. Задоволена консультацією та проведеним УЗД. Рекомендую.
Ольга 08 Січень 2020
Очень внимательный врач, вежливый. Приходила на удаление родинок - все посмотрели, тут же удалили за один прием. Все быстро и цивильно. Пока что жалоб нет никаких.
Тамара 17 Листопад 2019
Все понравилось.
Людмила 14 Жовтень 2019
Доктор, провел подробную, информативную консультацию! К удивлению, не назначил кучу ненужных анализов и диагностик. Назначил лечение, об эффективности которого, пока рано судить.
Георгий 09 Серпень 2019
К доктору нет никаких претензий, все четко объяснил и дал совет.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ