Лікар Мамолог, Хірург-онколог Бугайцов Сергій Георгійович на Doc.ua

Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
27 років досвіду
Дорослі
Професор Сергій Георгійович є кваліфікованим мамологом і онкологом, засновником реабілітаційної програми для жінок з раком грудей, що супроводжується психосоматичними розладами. На даний момент фахівець веде роботу над організацією онкологічної служби в Україні
Здоров'я столиці
Шевченківськийм. Лук'янівська
Reprolife (Репролайф)
ул. Шумского, 5на карті
Дарницькийм. Славутич
Клініка репродуктивної медицини Reprolife (Репролайф)
ул. Саперное поле, 3на карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 04 Грудень Нд 05 Грудень Пн 06 Грудень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
13 Відгуки
Екатерина 13 Лютий 2020
Меня все устроило. Я очень довольна, что попала к этому специалисту.
Оксана 19 Грудень 2017
Все хорошо.
Таисия 16 Травень 2017
Він дуже чуйний, уважний, вміє вислухати правильно поставити потрбіні питання делікатні. Я також я помітила, що він трішки психолог. Я дуже задоволена лікарем.
Ирина 16 Березень 2017
Очень доходчиво объяснил.
Ирина 14 Січень 2017
Врача знаю уже много лет . Его квалификация на высшем уровне. Он доступно и хорошо все объясняет.
Дарья 04 Жовтень 2016
Очень внимательный хороший подход в плане разъяснения информации и диагноза, и в плане вообще человеческого отношения. Потому что, к сожалению, доктора которые работают в таком направлении, очень часто циничны. Но доктор Бугайцов не попадает в эту категорию. Он очень мягкий и человечный. Подход очень индивидуальный и мягкий.
Галина 20 Лютий 2016
Очень негативный прием. Это было похоже: полтора часа о царе горохе, ни слова полезного о моей проблеме. Доктор при осмотре (пришла с фиброзно-кистозной мастопатией, наблюдаю с 2008 года, проблема в левой груди) даже не обнаружил. Выброшенные деньги были и больше к этому доктору я не пойду. Может он и хороший специалист, но на себе этого я не обнаружила.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ