Лікар Мамолог, Пластичний хірург, Хірург-онколог Балта Сергій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Балта Сергій Ігорович

Мамолог, онко-хірург, завідуючий мамологічним і реконструктивно-пластичним напрямком, сертифікований член USAPS. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань молочних залоз. В обов'язки спеціаліста входить визначення новоутворень і кіст різного походження. Лікар лікує лактостаз, мастопатію, фіброму. Розробляє комплексну терапію запальних процесів, працює з вродженими аномаліями.

Перевірені відгуки про лікаря 15 відгуків

Олена 06 Грудень 2023
Все сподобалось на візиті.
Єлизавета 17 Червень 2023
Чудова робота, гарний спеціаліст
Олена 12 Червень 2023
Наталія 09 Листопад 2022
Алина 22 Жовтень 2021
Доктор Балата, специалист грамотный и тактичный. В будущем если понадобиться, буду обращаться именно к нему.
Инна 27 Вересень 2021
Анна 27 Вересень 2021
Я осталась очень довольна, доктора рекомендую!
Богдана 21 Вересень 2021
Анастасия 14 Липень 2021
Мне все понравилось. Доктор очень внимательный и располагает к себе. Я получила толковые ответы на все интересующие меня вопросы. Сразу на месте сделали УЗД и обсудили дальнейшие действия. Однозначно теперь доверю свое здоровье только Сергею Игоревичу! Лучший!
Любовь 13 Липень 2021
Я ходила к нескольким врачам и никто не мог мне поставить точный диагноз, постоянно в чем-то сомневались. После визита к Сергею Игоревичу осталась всем довольна! Он смог определить проблему, все понятно и доступно объяснил, назначил лечение. Всем довольна и буду рекомендовать его всем знакомым!