Лікар Невролог, Кінезітерапевт, Вертебролог, Реабілітолог Осадчук Руслан Васильович на Doc.ua

Осадчук Руслан Васильович

Лікар вищої категорії
26 років досвіду
Дорослі
Лікар-невролог, практикує сучасні підходи до діагностики та лікування гострих і хронічних больових синдромів на підставі досвіду передових американських і європейських медичних шкіл в області голови, шиї, спини, попереку, тазу, кінцівок. Проводить реабілітацію пацієнтів після переломів кісток, травм хребта, суглобів, м'язів, зв'язок, сухожиль; відновлює рухову активність після інсульту. Застосовує міофасциальну терапію, блокади різної складності, кінезітерапію
Med Helper, центр лікування болю на Попудренко
ул.Попудренка, 52на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, спеціальність «Лікарська справа» (1995)
  • Інтернатура за фахом «Нейрохірургія» (кафедра нейрохірургії Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) на базі Київського НДІ нейрохірургії ім. Ромоданова і відділення нейрохірургії Тернопільської міської клінічної лікарні №1) (1997)
  • Спеціалізація з неврології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (1998)
  • Спеціалізація по санології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2003)

Курси

• Курс «Мануальна терапія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (1998)
  • Курс «Клінічна електронейроміографія і викликані потенціали головного мозку» (2002)
  • ПАЦ і атестація по неврології, перша категорія (2014)
  • ПАЦ і атестація по неврології, вища категорія (2019)

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація з вивчення болю (УАІБ)

Виконувані процедури

• Клінічна діагностика із застосуванням неврологічного, ортопедичного і м'язово-фасциального тестування, оцінка результатів інструментальних та лабораторних методів досліджень
  • ПІРМ — постізометрична релаксація скелетних м'язів
  • М'язово-фасціальний релізинг
  • Блокади паравертебральні на рівнях всіх відділів хребта
  • Блокади параартикулярні в області великих і дрібних суглобів
  • Обколювання (блокади) тригерних точок в скелетних м'язах, зв'язках, сухожиллях
  • Раціональна комплексна медикаментозна терапія
  • Кінезітерапія
  • Ударно-вібраційна терапія
  • Імобілізаційна терапія
  • Навчання пацієнтів вправам самокорекції

Перевірені відгуки про лікаря

591 Відгуки
Фридрих 09 Липень 2021
Доктор всё объяснил очень подробно, рассказал, что со мной. Назначил курс лечения, который мне показался грамотным. Старался сохранить бюджет и назначил действительно нужное лечение. Проверил все рефлексы и симптомы. Визитом остался очень доволен.
Юлія 25 Березень 2021
Гарний та компетентний лікар.
Карина 13 Січень 2021
Разбираясь в медицине, я понимаю, что не был поставлен диагноз. Было выдано заключение с описанием моего самочувствия. Мне не было назначено никаких исследований. Единственные назначения в пределах тех услуг, которые предоставляет клиника
Відповідь клініки 14 Січень 2021
Уважаемая Карина, благодарим за Вашу обратную связь. Правда, она вызывает некое недоумение. Хотели бы уточнить эти моменты более подробно: 1. После окончания консультации, каждый пациент получает на руки консультативное заключение врача. Каждое консультативное заключение имеет графу "ДИАГНОЗ", которая обязательно заполняется - ставится либо предварительный, или окончательный (в Вашем случае) диагноз.Руслан Васильевич обязательно в процессе консультации объясняет пациенту ПОЧЕМУ он пришел к такому выводу . Если Вы потеряли консультативное заключение - мы можем отправить Вам его повторно. 2. Дополнительные методы диагностики назначаются пациенту в том случае, если клинического исследования было недостаточно для постановки диагноза. В вашем случае такой необходимости не было. У нас не принято назначать НЕ НУЖНЫЕ исследования. 3. Назначения врача по лечению выявленного заболевания были сделаны на основании нормативных документов и рекомендаций МОЗ Украины. Вы можете пройти курс терапии в любом другом медицинском учреждении, которое предоставляет назначенные методы лечения. Скорейшего Вам выздоровления!
Марія 11 Січень 2021
Лікар все зрозуміло пояснив. Прийомом задоволена.
Виктор 17 Грудень 2020
Гарний лікар! Допоміг.