Лікар Дерматолог, УЗД-фахівець, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Грищенко Роман Вадимович на Doc.ua

Грищенко Роман Вадимович

Лікар-дерматовенеролог. Проводить консультування, діагностику та лікування пацієнтів в області дерматовенерології. Займається профілактикою шкірних хвороб. Лікує вугрову хвороба, гемангіому, судинні новоутворення.

Освіта

• Донецький національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа» (2018)
  • Донецький національний медичний університет, Волноваська центральна районна лікарня, інтернатура за фахом «Дерматовенерологія» (2020)

Курси

• Курс «Косметологія обличчя» - косметик-естетист, Академія пратнера плюс (2019)
  • Курс «Радіохвильове видалення новоутворень шкіри», Інститут дерматокосметології доктора Богомолець (2020)
  • Курс «Сучасні протоколи і тенденції лікування акне, розацеа», Інститут дерматокосметології доктора Богомолець (2020)
  • Курс «Дерматоскопія новоутворень шкіри», Інститут дерматокосметології доктора Богомолець (2020)
  • Курс «Патч тестування від теорії до практики», Chemotechnique diagnostics (2020)

Виконувані процедури

• Лікування дерматологічних захворювань
  • Дерматоскопія
  • Радіохвильове видалення новоутворень шкіри
  • Кріодеструкція

Перевірені відгуки про лікаря

37 Відгуки
Ірина 21 Квітень 2024
Оцінюю на п'ятірку, все добре, дякую.
Антоніна 20 Квітень 2024
Дуже сподобався лікар. Надзвичайно кваліфікований та спокійний спеціаліст.
Єлизавета 19 Квітень 2024
Євгенія 19 Квітень 2024
Все було супер! Отримала вичерпну консультацію.
Аделіна 18 Квітень 2024
Візит нам дуже сподобався і лікар теж. Уперше зустріли такого хорошого фахівця, який дуже кваліфіковано зміг нам усе пояснити, чітко все розказати. Загалом візитом ми дуже задоволені.