Черьомухін Роман Віталійович

Без категоріїї
7 років досвіду
Дорослі
Діти
Доктор Черьомухін Р.В. є кваліфікованим онкологом і фахівцем з лазерним методикам, які займаються діагностикою та лікуванням всіх новоутворень шкіри, а також лікуванням дефектів і пошкоджень шкіри.
Клінічна академія лазерної медицини «Калм»
ул. Сеченова, 7ана карті
Голосіївськийм. Виставковий центр
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Ср 28 Липень Чт 29 Липень Пт 30 Липень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Наукові конференції, семінари:

• 2013 р. - семінар "Мезотерапія. Корекція локальних жирових відкладень";
  • 2013 р. - Конференція компанії Allergan (США) "Презентація нового препарату Volbella и Latisse", м. Київ;
  • 2013 р. - VIII Міжнародна конференція з актуальних питань естетичної медицини;
  • 2014 р. - IX Міжнародна конференція з актуальних питань естетичної медицини, м. Київ;
  • 2015 р. - Конференція "Київські дерматологічні дні".
  • Діагностика новоутворень шкіри:
    • дерматоскопія;
    • патогістологічне дослідження;
  • Лазерне лікування новоутворень шкіри (родинмки, бородавки, папіломи, гемангіоми і ін.);
  • Лазерне омолодження (експрес, глибоке дермальне, фракціонне);
  • Лазерне лікування оніхомікозу (грибка нігтів);
  • Лазерне лікування акне (вугрової хвороби) і розацеа (рожових вугрів);
  • Лазерне лікування куперозу (судинних зірочок) і еритрокуперозу (хвороба "червоних щік");
  • Лазерне лікування судинних сіточок;
  • Лазерно лікування рубців, стрий, пігментацій і ін.;
  • Лазерне видалення татуювань.

Освіта

• Буковинский государственный медицинский университет, специальность "Лечебное дело", г. Черновцы (2005 г.);
  • Интернатура по специальности "Терапия" на базе Буковинского государственного медицинского университета, г. Черновцы (2007 г.);
  • Специализация по направлению "Онкология" на базе Национальной медицинской академии последипломного образования им. П.Л. Шупика, г. Киев (2014 г.).

Курси

Наукові конференції, семінари:

• 2013 р. - семінар "Мезотерапія. Корекція локальних жирових відкладень";
  • 2013 р. - Конференція компанії Allergan (США) "Презентація нового препарату Volbella и Latisse", м. Київ;
  • 2013 р. - VIII Міжнародна конференція з актуальних питань естетичної медицини;
  • 2014 р. - IX Міжнародна конференція з актуальних питань естетичної медицини, м. Київ;
  • 2015 р. - Конференція "Київські дерматологічні дні".

Виконувані процедури

• Лазерне лікування оніхомікозу (грибка нігтів);
  • Лазерне лікування акне (вугрової хвороби) і розацеа (рожових вугрів);
  • Лазерне лікування судинних сіточок;
  • Лазерно лікування рубців, стрий, пігментацій і ін.;
  • Лазерне видалення татуювань.

Перевірені відгуки про лікаря

111 Відгуки
Лариса 29 Червень 2021
У лікаря досить професійний підхід, швидко, якісно надав послугу, затримок. Лікар надав гарні пояснення. Залишилась дуже задоволена своїм візитом до лікаря та отриманим результатом
Наталья 01 Березень 2021
Приятный человек, который знает свою роботу!
Михаил 12 Лютий 2021
Прийом мені сподобався, все було круто! Лікар дуже гарно все пояснив
Ксения 16 Січень 2021
Очень довольна приемом! Врач профессионал, все очень доступно описал, объяснил. Очень приятный как человек! Персонал клиники супер позитивный. Всем очень рекомендую!
Андрей 11 Січень 2021
Все чудово, приємно, коректно, ввічливо та розумно. Все дуже добре.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ