Лікар Нефролог Родін Ігор Миколайович на Doc.ua

Родін Ігор Миколайович

Ігор Миколайович Родін є досвідченим фахівцем з нефрології, він займається лікуванням нефрологічних патологій понад 35 років. Доктор Родін проводить плазмаферез, гемосорбцію, гемодіаліз. В область професійних інтересів доктора Родіна І. М. входить лікування ниркової недостатності, резистентного нефрологічного синдрому, діабетичної нефропатії, набряковогосиндрому (якщо у пацієнта діагностовано важка форма серцевої недостатності).
  • Доктор був лікарем пацієнта, якому вперше на Донбасі була пересаджена трупна нирка.
  • У 1994 р. під керівництвом професора Серняк П. С. і професора Мерзон А. К. успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та раціональна корекція серцевої недостатності у хворих на програмному гемодіалізі». З 2002 року - доцент кафедри. Є автором 3-х винаходів, понад 180 наукових робіт.

Освіта

• Донецкий национальный медицинский университет, 1981 г.;
  • интернатура,  Донецкий национальный медицинский университет, 1982 г.

Курси

• Білоруська медична академія післядипломної освіти, 1989 гр;
  • Донецький національний медичний університет, 1994 р., 2000 р., 2006 р., 2014 р.

Участь в асоціаціях

• Асоциації нефрологів України
  • Американської Асоціації нефрологів.

Виконувані процедури

149 Відгуки
Анатолий 27 Березень 2024
Хороший доктор, хорошо объясняет
Євген 13 Березень 2024
Гарне обслуговування, дуже компетентний лікар, все вислухав, зробив правильні призначення, я цілком задоволений візитом до лікаря
Андрій 12 Березень 2024
Візит пройшов добре, залишився задоволеним.
Олександр 26 Лютий 2024
Прийом сподобався. Все, що було потрібно, лікар в деталях все розповів, все було зрозуміло, дуже професійно. Лікар дав рекомендації, ми дуже задоволені зустріччю і консультацією
Ніна 19 Лютий 2024
Все сподобалося, гарний лікар, зауважень не було. Лікар дуже досвідчений, перше враження дуже гарне. Лікар нам назначив лікування, лікуємося, будемо чекати результат лікування.