Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Павлючик Андрій Володимирович на Doc.ua

Павлючик Андрій Володимирович

Андрій Володимирович спеціалізується на судинній хірургії і має вищу кваліфікаційну категорію. Також він є автором понад 10-ти медичних наукових робіт, безлічі статей в медичних виданнях і учасником з'їздів судинних хірургів України та Європи.

Автор понад 10 наукових публікацій в медичних виданнях: "Хірургія міста і її проблеми", "Альманах клінічної медицини", "Серце та судини", "Клінічна хірургія".

Освіта

Национальный медицинский университет им. А.А.Богомольца, 1998 г.

Курси

• 2014 р. - практична конференція «Світова медицина: сучасні тенденції та фактори ризику»;
  • 2011, 2012, 2013  рр. - Європейський судинний майстер-клас, м. Маастрихт (Нідерланди);
  • 2015 р. - науково-практична конференція "Актуальні питання  судинної і ендоваскулярної хірургії".

Участь в асоціаціях

• Член асоціації судинних хірургів і ангиологов України;
  • Європейське товариство судинних хірургів (ESVS).

Виконувані процедури

• лікування консервативне та оперативне артерій і вен нижніх і верхніх кінцівок;
  • захворювань лімфатичної системи;
  • УЗДГ артерій і вен верхніх і нижніх кінцівок:
    • рідинна мікросклеротерапія судинних зірочок;
    • міні- і мікрофлебектомія;
    • ультразвукове дуплексне сканування (УЗДС) глибокої і поверхневої системи нижніх кінцівок;
    • косметична венектомія;
    • підбір компресійного трикотажу.

Перевірені відгуки про лікаря

33 Відгуки
Олександр 30 Квітень 2024
Микола 11 Квітень 2024
Лікар дуже приємний, була кваліфікована відповідь на мої запитання, все що хотів дізнатись від лікаря, я все дізнався. Велика подяка лікарю за професійний прийом.
Олена 18 Березень 2024
Дуже хороший лікар, це найкращий лікар, порадив гарних лікарів до кого я можу звернутися. Рекомендую
28 Лютий 2024
Гарний лікар