Лікар Невролог, Вертебролог Головата Ольга Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Головата Ольга Вікторівна

Ольга Вікторівна лікар-невропатолог, проводить консультацію, лікування та діагностику хвороб, пов'язаних з нервовою системою. Лікує такі захворювання, як кіфоз, порушення мозкового кровообігу, грижі протрузії міжхребцевих дисків, головні болі

Перевірені відгуки про лікаря 143 відгуки

Михайло 13 Лютий 2024
Хороший лікар, мені сподобався
Альона 30 Січень 2024
Лікар чудово все розповідала, дала відповіді навіть на питання які не стосувалися моєї проблеми, тому мені це дуже сподобалося. Лікар дуже обережно все робила, все розповіла що мені треба робити
Артем 23 Січень 2024
Все добре пройшло. Все чудово пройшло. Лікар надав гарні поради.
Ігор 16 Січень 2024
Лікар вислухала, ознайомилась з результатами аналізів, провела огляд, дала призначення, розповіла про симптоми й причини, все було нормально, ввічлива і приємна лікарка, не було зауважень
Катерина 19 Грудень 2023
Лікарка усе дуже добре та зрозуміло усе пояснила. Гарно проконсультувала, була дуже доброю.
Світлана 30 Листопад 2023
Лікар мені все детально пояснив, дала рекомендації, призначила МРТ. Після діагностики планую повторний візит до лікаря. Все було чітко, логічно, лаконічно, лікар все розповіла, претензій немає
Марія 23 Листопад 2023
Консультацією задоволена.
Наталія 07 Листопад 2023
На прийомі все сподобалось.  Лікар ретельно все  оглянула, уважно вислухала усі побажання, доброзичливо і професійно відповіла на усі запитання, назначила дієве лікування.
Олександр 31 Жовтень 2023
Все пояснила, на всі питання відповіла, уважна, проконсультувала щодо аналізів, визначила план діагностики
Олександр 24 Жовтень 2023
Дуже сподобалось - лікар вислухала мою інформацію, потім надала свою інформацію, дуже багато всього розповіла. Усе пройшло чудово.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right