Лікар Невролог, Вертебролог Головата Ольга Вікторівна на Doc.ua

Головата Ольга Вікторівна

Ольга Вікторівна лікар-невропатолог, проводить консультацію, лікування та діагностику хвороб, пов'язаних з нервовою системою. Лікує такі захворювання, як кіфоз, порушення мозкового кровообігу, грижі протрузії міжхребцевих дисків, головні болі

Освіта

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність лікувальна справа (2011)
  • Інтернатура на базі Київської клінічної лікарні №12, спеціалізація неврологія (2012)
  • Інтернатура на базі Черкаської обласної лікарні, спеціалізація неврологія (2012)

Виконувані процедури

• Діагностика, лікування, профілактика захворювань хребта
  • Діагностика, лікування, профілактика порушень мозкового кровообігу
  • Інтерпретація знімків МРТ,КТ, рентгенівських знімків, результатів УЗД судин голови та шиї

Лікування захворювань:

143 Відгуки
Михайло 13 Лютий 2024
Хороший лікар, мені сподобався
Альона 30 Січень 2024
Лікар чудово все розповідала, дала відповіді навіть на питання які не стосувалися моєї проблеми, тому мені це дуже сподобалося. Лікар дуже обережно все робила, все розповіла що мені треба робити
Артем 23 Січень 2024
Все добре пройшло. Все чудово пройшло. Лікар надав гарні поради.
Ігор 16 Січень 2024
Лікар вислухала, ознайомилась з результатами аналізів, провела огляд, дала призначення, розповіла про симптоми й причини, все було нормально, ввічлива і приємна лікарка, не було зауважень
Катерина 19 Грудень 2023
Лікарка усе дуже добре та зрозуміло усе пояснила. Гарно проконсультувала, була дуже доброю.