Лікар Інфекціоніст Боньківська Ольга Олексіївна на Doc.ua

Боньківська Ольга Олексіївна

Лікар-інфекціоніст вищої категорії, займається лікуванням і профілактикою інфекційних, бактеріальних, вірусних, паразитарних, захворювань людини. Ольга Олексіївна проводить інформаційну, протиепідемічну та профілактичну роботу, спеціалізується на лікуванні різних захворювань людини інфекційної природи
  • ПАЦ (передатестаційний цикл) на кафедрі інфекційних захворювань Української військово-медичної академії з присвоєнням вищої кваліфікаційної категорії (2017)

/r/n

• Консультативний прийом
  • Огляд і вивчення анамнезу
  • Призначення і корекція лікування

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, лечебный факультет, Киев (2002)
  • Интернатура по специальности - «инфектология» при Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П. Л. Шупика, Киев (2003)

Курси

Лікування захворювань

• Герпес
  • Вітрянка (Вітряна віспа)
  • Краснуха
  • Теніоз
  • Трихінельоз
  • Аскаридоз
  • Стронгілоїдоз
  • Симптоми ентеробіозу у дітей і дорослих, лікування та профілактика
  • Свинка (Епідемічний паротит)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд і вивчення анамнезу
  • Призначення і корекція лікування

Перевірені відгуки про лікаря

164 Відгуки
Виктория 12 Вересень 2019
Лікар дуже приємна людина та ввічлива до пацієнтів. Знає свою справу, вона мені допомогла вирішити мою проблему з якою я прийшла. Я дуже задоволена візитом до лікаря.
Даниэлла 05 Вересень 2019
Прием прошел замечательно. Ольга Алексеевна, самый лучший доктор, которого я знаю! Без лишнего пафоса и слов. Все выписала, было все четко, разрешила проблему.
Оксана 07 Серпень 2019
Нина 24 Липень 2019