Лікар Інфекціоніст Боньківська Ольга Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Боньківська Ольга Олексіївна

Лікар-інфекціоніст вищої категорії, займається лікуванням і профілактикою інфекційних, бактеріальних, вірусних, паразитарних, захворювань людини. Ольга Олексіївна проводить інформаційну, протиепідемічну та профілактичну роботу, спеціалізується на лікуванні різних захворювань людини інфекційної природи
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 164 відгуки

Виктория 12 Вересень 2019
Лікар дуже приємна людина та ввічлива до пацієнтів. Знає свою справу, вона мені допомогла вирішити мою проблему з якою я прийшла. Я дуже задоволена візитом до лікаря.
Даниэлла 05 Вересень 2019
Прием прошел замечательно. Ольга Алексеевна, самый лучший доктор, которого я знаю! Без лишнего пафоса и слов. Все выписала, было все четко, разрешила проблему.
Оксана 07 Серпень 2019
Нина 24 Липень 2019
Светлана 12 Червень 2019
Андрій 04 Червень 2019
По компетенції лікаря наче все нормально, а в приначенні ліків були деякі пункти, які не змогла аргментувати лікар, навіщо вони потрібні, а так в принципі все нормально.
Андрій 29 Травень 2019
Галина 21 Травень 2019
Ксения 15 Травень 2019
Очень мне врач понравился , все рассказала , объяснила. Буду рекомендовать всем.
Яна 15 Травень 2019
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right